Rel T/5x

Subwoofer aktywny REL T/5x

3 790,00 zł
Brutto
Ilość

Subwoofer aktywny REL T/5x 

T/5x będzie idealny do małych i średnich pomieszczeń. Dopasuje do każdego wystroju wnętrza. Jego tajemnicą jest głośnik niskotonowy skierowany ku dołowi. Energia basu uderza w podłogę i równomiernie rozchodzi się po całej przestrzeni, dzięki czemu zachowuje się jak większe modele REL-a. Dla osób wybrednych w kwestii stylu ukrytą zaletą jest to, że w projekcie T/5x wyeliminowaliśmy nawet maskownicę, sięgając po najczystszą z form.

 

T/x - Nowa seria subwooferów firmy REL

REL Acoustics to doskonały przykład tego, że łatwo jest dać się wciągnąć  w projektowanie produktów z najwyższej półki, zarówno pod względem wydajności, jak i kosztów. Dotyczy to wielu czołowych producentów sprzętu audio

REL oferuje potężny subwoofer nr 25, a nawet jego „sześciopak”. To jednak firma, która dba o każdy poziom cenowy, dlatego w najnowszej serii T/x znajdziemy mnóstwo usprawnień i poprawek w stosunku do wcześniejszej serii T.

Przeprojektowane wzmacniacze

Subwoofery z serii T/x oparto na niezawodnych, drogich wzmacniaczach klasy AB o mocy 125, 200 i 300 W. Wewnętrznie, kluczowe elementy istotne dla zwiększenia przejrzystości i szybkości zostały poprawione do legendarnej jakości REL bez żadnych dodatkowych kosztów. Oddzielne wejścia wysokopoziomowe, wejście niskopoziomowe (niezbędne z uwagi na rosnącą liczbę głośników aktywnych pojawiających się na rynku) pozwalają na naturalne, idealne przejście z głośnika do subwoofera. A w kinie przyda się oddzielne, dedykowane wejście .1/LFE dla basów umożliwia automatyczne przełączanie między muzyką w wysokiej klasy aplikacjach dwukanałowych a kinem domowym bez konieczności zmiany ustawień.

Łączność bezprzewodowa

W REL-u wypracowaliśmy znakomitą reputację budując najlepiej brzmiące i najszybsze systemy bezprzewodowe dostępne w branży. REL nigdy nie polega na kompresji cyfrowej, ponieważ daje ona chudy, pozbawiony życia dźwięk. Zamiast tego udoskonaliliśmy (opcjonalny) system bezprzewodowy Arrow; brzmi on tak szybko i dynamicznie, że z czystym sumieniem możemy zachęcać do korzystania z łączności bezprzewodowej na jednym kanale pary REL, podczas gdy drugi kanał może być połączony za pomocą kabla.

Stylowa obudowa

W nowej serii T/x znajdziemy trzy modele: T/5x, T/7x, T/9x. Różnią się one między sobą wielkością obudowy, średnicą głośnika oraz mocą wzmacniacza. Łączy je jednak nowy projekt plastyczny. Tam, gdzie seria T była po prostu kwadratowym pudełkiem, nowa seria T/x ma zaokrąglone rogi obudowy, nadające jej bardziej wyrafinowany wygląd. Wielu nie zdaje sobie sprawy z intensywnego związku między jakością dźwięku a projektowaniem w firmie REL. Nasi inżynierowie, uznając potrzebę uzyskania wyższych natężeń dźwięku, aby osiągnąć cele związane z większą płynnością i mocą, zwracają się do projektanta, który pracuje nad wymiarami, aby oszukać oko i abyśmy widzieli mniejszą, bardziej kompaktową powierzchnię, mimo że objętość obudowy wzrasta. Zastosowanie delikatnie zaokrąglonych rogów pozwoliło otrzymać mniejszą wizualną masę. Rezultat jest zarówno nowoczesny, jak i klasyczny, bez zbędnych ozdób.

Więcej za mniej

Przeprojektowane przetworniki i wzmacniacze pozwalają tym nowym subwooferom zejść głębiej na basie z jeszcze większą szybkością i wyrafinowaniem niż ich poprzednicy. Biorąc pod uwagę, jak bardzo wzrosły koszty materiałów i wysyłki w ciągu ostatnich kilku lat, wersje T/x są tańsze niż modele, które zastępują.


Specyfikacja Techniczna:

 • Typ konstrukcji: Obudowa zamknięta, głośnik promieniujący w dół
 • Głośniki: 8-calowy (200 mm) FibreAlloy
 • Rozszerzenie niskich częstotliwości: -6 dB przy 32 Hz
 • Złącza wejściowe: Neutrik Speakon – wysokopoziomowe (w zestawie 10m), RCA – niskopoziomowe, RCA LFE
 • Moc wyjściowa wzmacniacza: 125W RMS
 • Rodzaj wzmacniacza: Klasa A/B
 • Możliwości połączeń bezprzewodowych: Arrow (Opcja), Zero Compression, Single Large Scale Integrated Chip
 • Zasilanie: 220-240V
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 300 x 307 x 313 mm
 • Waga (netto): 14.3 kg
 • Możliwa kolorystyka: High Gloss Black, High Gloss White

Warunki gwarancji:
Produkty marki REL objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

t5x
5 Przedmioty

Specyficzne kody