W AUDIO-MIX, firmie audio-video z wieloletnim doświadczeniem, naszym najważniejszym celem jest dostarczenie klientom wyjątkowego dźwięku i obrazu. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość sprzętu, by zapewnić naszym klientom niezapomniane wrażenia. Jesteśmy dumni, że jako autoryzowany dealer renomowanych marek audio, możemy zaoferować atrakcyjne ceny na szeroki wybór modeli.

Jednak to, co naprawdę nas wyróżnia, to nasza pasja i zaangażowanie. Każdego dnia staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Naszym celem jest nie tylko sprzedanie sprzętu, ale przede wszystkim sprawienie, by byli Państwo maksymalnie zadowoleni z dokonanego wyboru. Dlatego zawsze staramy się zapewnić kompleksową obsługę, oferując możliwość pozostawienia w rozliczeniu starego sprzętu, serwisu oraz doradztwa w doborze odpowiedniej konfiguracji.

W naszym salonie odsłuchowym, zapraszamy do doświadczenia magii dźwięku. Możecie Państwo porównać różne konfiguracje sprzętu i przekonać się, który najlepiej spełnia Wasze oczekiwania. Wierzymy, że dźwięk ma moc poruszenia emocji i stworzenia niepowtarzalnych momentów. Dlatego z pasją i oddaniem pomagamy naszym klientom znaleźć idealne rozwiązania, które wprowadzą ich w niezwykły świat dźwięku.

Dodatkowo, z myślą o wygodzie naszych klientów, zapewniamy bezpłatny parking oraz możliwość dostarczenia zamówionego sprzętu na terenie całego kraju za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Naszym celem jest sprawienie, by każde spotkanie z AUDIO-MIX było wyjątkowe i satysfakcjonujące.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie naszą firmę. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszych pasji i tworzyć niezapomniane doznania dźwiękowe. W AUDIO-MIX łączymy profesjonalizm z pasją, byście Państwo mogli cieszyć się dźwiękiem i obrazem najwyższej jakości.

Nasze dane:

AUDIOMIX

30-504 Kraków, ul. Kalwaryjska 96

NIP: 676-16-08-043

tel. (12) 263-28-22

nr. konta bankowego: 20 1140 2004 0000 3902 6123 2396

IBAN - PL20 1140 2004 0000 3902 6123 2396
BIC/SWIFT - BREXPLPWMBK
adres banku
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A.
LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

e-mail: sklep@audiomix.eu

Zadzwoń, napisz do nas i negocjuj ceny, a będziesz mile zaskoczony.