Marki

 • Acoustic Energy

  Acoustic Energy

  Acoustic Energy

 • Anthem
 • Arcam

  Arcam

  Arcam (Amplification and Recording Cambridge) to marka założona w 1976 przez dwóch studentów Cambridge, później także przyjaciół, dzielących pasję do muzyki i elektroniki. Siedziba Arcam znajduje się tuż obok tego sławnego uniwersytetu. Produkty Arcama są projektowane i wykonywane we własnej fabryce tuż pod Cambridge.

 • Argon Audio

  Argon Audio

  Argon Audio to duńska firma audio założona 20 lat temu.

 • Asus
 • Audio Physic

  Audio Physic

  Audio Physic - niemiecki producent kolumn audiofilskich. Cechą charakterystyczną kolumn są wąskie panele przednie pomagające uniknąć dyfrakcji oraz osiągnąć szeroką scenę dźwiękową. Produkty tej marki cechuje przestrzenny dźwięk zarówno w układach stereo, jak i wielokanałowych.

 • Audio-Technica

  Audio-Technica

  Audio-Technica Corporation to japoński producent sprzętu dźwiękowego założony w Tokio 1962 roku przez Matsushita Hideo. Z mikrofonów tej firmy korzysta wielu znanych artystów, wśród nich: Justin Timberlake, Linkin Park, Metallica, Kiss, Skid Row, Puddle of Mudd, Killswitch Engage i inni oraz wytwórcy programów – m.in. Big Brother. Mikrofonów tej firmy używano także podczas zimowych igrzysk olimpijskich w 1996, 2000, 2002 i 2004 roku. W 2005 roku rozpoczęto produkcję mikrofonów odpornych na zakłócenia radiowe, telefoniczne, bezprzewodowych sieci internetowych itp. Oprócz fabryki w Tokio Audio Technica posiada fabrykę w Machida, Akron w Ohio w USA. Audio Technica posiada w Europie cztery biura (oddziały): w Leeds od 1978 roku, w Wiesbaden od 1999 roku, w Paryżu od 2009 roku oraz w Budapeszcie od 2010 roku

 • Audiolab

  Audiolab

  Audiolab został założony przez Philipa Swifta i Dereka Scotlanda w 1983 roku. Spotkali się jako studenci w Imperial College i podzielili wspólną frustrację wysokiego kosztu sprzętu hi-fi i trudności w zdobyciu. Pierwszym produktem był zintegrowany wzmacniacz 8000A, a następnie przedwzmacniacz 8000C, wzmacniacz mocy 8000P i mono-bloki 8000M. Wraz z rozwojem firmy opracowali nowe produkty, w tym odtwarzacze CD, transporty, tunery radiowe i konwertery cyfrowo-analogowe.

 • Audiovector

  Audiovector

  Ole Klifoth założył Audiovector w 1979 roku, w tamtym czasie pod nazwą F3/LYD. Wtedy od 8 lat sprzedawał głośniki różnych marek. Był sfrustrowany faktem, że niektóre z głośników które miał oferować, były w stanie odtworzyć idealnie tylko niektóre aspekty brzmieniowe ale nie wszystkie. Inne były doskonałe w innych aspektach. Ale nie mógł znaleźć głośnika, który robiłby wszystko perfekcyjnie, więc postanowił zbudować go samodzielnie.

 • Boston Acoustics

  Boston Acoustics

  Boston Acoustics, Inc., firma powstała w 1979 roku, projektuje, wytwarza i dostarcza na rynki wysokiej jakości systemy audio/wideo konsumenckie, instalacyjne, jak i systemy OEM dla rynku samochodowego. Boston Acoustics nieustannie dąży do poprawy jakości, wydajności i wartości produktów w taki sposób, że jesteśmy w stanie dostarczyć użytkownikom zawsze intuicyjnych, autentycznych doświadczeń, którymi można cieszyć się nieustannie.

 • Cabasse

  Cabasse

  Firma CABASSE istnieje od 1950 roku, a jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela Georgesa Cabasse. Oprócz nazwy firma otrzymała od swojego założyciela również pełną spuściznę dźwiękowego geniuszu charakterystyczną dla francuskiej rodziny Cabasse.

 • Cambridge Audio

  Cambridge Audio

  W 1968 Cambridge Audio wypuściło na rynek legendarny wzmacniacz P40. Od tego czasu podstawowym celem firmy było dążenie do reprodukcji naturalnego, czystego dźwięku. Cel ten do tej pory pozostał bez zmian. Cambridge Audio trzyma się Brytyjskiej Szkoły jak najwierniejszego dźwię

 • Canton

  Canton

  Canton to firma założona w Niemczech w roku 1973 przez grupkę entuzjastów hi-fi, którzy pracują w niej do dnia dzisiejszego. Zajmuje się zarówno projektowaniem jak i wytwarzaniem głośników oraz zespołów głośnikowych

 • Cardas Audio

  Cardas Audio

  Cardas to kable ręcznie konfekcjonowane w zakładzie w Bandon, Oregon, USA. W ofercie znajdziemy kable głosnikowe, audio RCA i XLR a nawet słuchawki douszne.

 • Chord

  Chord

  Firma weszła na rynek w roku 1986 serią interkonektów Chord Chrysalis. The Chord Company to firma, która wierzy, ze uczciwe traktowanie klientów jest w biznesie najważniejsze. Dlatego jej produkty, kable audio i wizyjne, choć znakomite, są niedrogie. Znane na całym świecie, poważane, oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Docenili to eksperci na całym świecie. Każdy, dostarczany przez Chord Company kabel jest projektowany w samodzielnie przez inżynierów firmy w Amesbury. Każdy produkt (prócz kilku) jest tam również składany i testowany.

 • Chord Electronics

  Chord Electronics

  Wiedza inżynierska Chord Electronics doprowadziła do innowacyjnych technologii, które umożliwiają produktom przetwarzanie i dostarczanie dźwięku bez ograniczeń, odtwarzając muzykę tak, jak pierwotnie zamierzał artysta.

 • Dali

  Dali

  Firma Dali czyli Danish Audiophile Loudspeaker Industries, wyrosła z wiodącej w Skandynawii sieci sprzedaży detalicznej w roku 1983, a bodźcem do jej powstania był fakt, że klienci często pytali o takie kombinacje rozmiaru, kształtu, charakterystyki brzmienia i ceny kolumn, których istniejące marki nie mogły zaoferować. Dali poświęciło się brz reszty tworzeniu kolumn, o znakomitym, naturalnym brzmieniu w przystępnych cenach.

 • Denon

  Denon

  Denon - japońska marka audio-video utworzona w 1939r. Nazwa pochodzi od połączenia słów Denki i Onkyo. Denon specjalizuje się w elektronice użytkowej takiej jak: zestawy kina domowego, zestawy stereo, odtwarzacze CD, wzmacniacze, odtwarzacze strumieniowe, gramofony, słuchawki.

 • Elac

  Elac

  Elac - to nazwa niemieckiego wytwórcy kolumn głośnikowych, którego działalność datuje się od roku 1926. W stronę audio firma zwróciła się od roku 1948, kiedy to wprowadziła na rynek gramofon walizkowy, sprzedany w następnych latach w milionach egzemplarzy. Firma może się poszczycić wieloma nowatorskimi i chronionymi patentami opracowaniami. Od kilku lat, Elac zaangażowany jest w nową, rewolucyjną technologię budowy głośników, opracowaną w Wielkiej Brytanii i znaną pod hasłem NXT lub DML (distributed mode loudspeaker). Miejsce tradycyjnych głośników w dość głębokiej obudowie zajął teraz płaski panel poruszany ukrytymi za nim wzbudnikami. Cała konstrukcja liczy sobie 65 mm grubości. W aktualnych rankingach Elac zajmuje piąte miejsce w Niemczech wśród producentów elektroniki konsumenckiej, a trzecie w produkcji głośnikowych zestawów stereofonicznych.

 • Eversolo

  Eversolo

  Eversolo Audio Technology Co., Ltd (Eversolo Audio) to firma należąca do  Zidoo Technology Co., Ltd. Członkowie głównego zespołu założycieli od wielu lat zajmują się rozwojem i zarządzaniem w branży HiFi.

 • Focal
 • Hana

  Hana

  Hana Cartridges – to marka, która powstała w 2015 roku z inicjatywy cenionej na całym świecie japońskiej firmy Excel Sound Corporation. Firma ta działa w branży specjalistycznego sprzętu audio już od 50 lat.
  Hana – z języka japońskiego – to genialny, wspaniały. Nie jest to tylko czcza przechwałka. Wystarczy przeczytać jakiekolwiek recenzje tej wkładki gramofonowej, aby przekonać się, że jej twórcy mieli w pełni uzasadnione ambicje.

 • Hegel

  Hegel

  W firmie Hegel wierzymy w ideę high-fidelity czyli wysokiej wierności. Organiczne brzmienie urządzeń Hegel oznacza, że wszystkie elementy każdego nagrania są wiernie reprodukowane. Jakość dźwięku, którą słyszymy w głośnikach jest ograniczona wyłącznie jakością realizacji danej płyty przez studio nagraniowe. Sprzęt firmy Hegel niczego nie dodaje i niczego nie gubi – w dźwięku nie pojawia się nic poza tym co zawiera nagranie.

 • iFi Audio

  iFi Audio

  iFi Audio to nowa linia elektroniki z techniką licencjonowaną cd AMR nakierowana głównie na przyszłość, do generacji komputerowego audio. Wszystkie produkty iFi mają układy wzmacniające w klasie A, analogowe, bez układów DSP a sygnał pozostaje przez cały czas „bitperfekt”.

 • KEF

  KEF

  Firma została założona w 1961 roku przez Raymonda Cooke'a (1925–1995), a jej siedziba znajdowała się początkowo w baraku Nissena na obrzeżach fabryki Kent Engineering & Foundry (od pierwszych liter tych trzech wyrazów wywodzi się nazwa KEF) - firmy zajmującej się obróbką metalu na brzegach rzeki Medway, niedaleko miasta Maidstone w hrabstwie Kent. Cooke - były inżynier elektryk w BBC - interesował się eksperymentowaniem z nowymi materiałami i technologiami, pragnąć opracować produkty o lepszej jakości akustycznej, które byłyby w stanie odtwarzać nagrania tak, jak podczas oryginalnego wykonania. Od samego początku pionierska pomysłowość towarzysząca głośnikom KEF była nie do podważenia, a audiofile na całym świecie już od kilku dekad szanują firmę KEF za jej innowacyjne i wysokiej jakości głośniki.

 • Klipsch

  Klipsch

  Już od 1946 Klipsch pozostaje wierny wizji swojego założyciela - bezkompromisowego tworzenia urządzeń audio najwyższej jakości. Będąc jedną z pierwszych amerykańskich firm produkujących głośniki, Klipsch pozostaje preferowaną marką audiofilów i pasjonatów kina domowego na całym świecie. Od skromnych początków w wiacie w mieście Hope w stanie Arkansas, Klipsch stał się wiodącym producentem kolumn głośnikowych do użytku audio i w kinie domowym. Firma została założona przez legendarnego inżyniera dźwięku Paula W. Klipscha i oparta została na koncepcji tubowego głośnika narożnego.

 • Lyngdorf

  Lyngdorf

  Firma Lyngdorf Audio powstała w celu umożliwienia odtwarzania najczystszego dźwięku. Wszystkie produkty Lyngdorf Audio mają na celu reprodukcję nagrania tak, jak stworzył go muzyk i zrealizował inżynier dźwięku, bez dodania lub odebrania czegokolwiek przez proces nagrywania i odtwarzania.

  To zadanie jest niezwykle trudne, ale tylko Lyngdorf Audio potrafił to zrealizować. Dalej dowiesz się dlaczego.

 • Marantz

  Marantz

  Firma Marantz rozpoczęła swoją przygodę w 1948 roku, kiedy Columbia Broadcasting System zaprezentowała pierwszą monofoniczną analogową płytę długogrającą (LP). Jednym z jej entuzjastów był grafik i amatorski muzyk Saul Bernard Marantz, urodzony w Nowym Yorku w 1911 roku. Niezadowolony ze sprzętu muzycznego dostępnego na rynku, Saul spędzał dużo czasu na projektowaniu wzmacniaczy, za pomocą których mógł odtwarzać swoje ulubione płyty. Ponieważ pierwsze płyty nie zaskakiwały jakością, Marantz w 1952 roku stworzył rewolucyjny w tamtym okresie przedwzmacniacz wyposażony w equalizer, dzięki któremu można było wyregulować niedociągnięcia powstałe w studio. Za namową żony, Soul wyprodukował 100 sztuk urządzenia i rozpoczął sprzedaż. Efekt przerósł jego oczekiwania, a lista zamówień sięgnęła 400 sztuk w ciągu roku. Po przejęciu firmy w 1966, prezydent Superscope Joseph Tushinsky postanowił rozszerzyć działalność i uczynić Marantza firmą o zasięgu globalnym. Zwrócił się do japońskich producentów o pomoc w wejściu na środkowy segment rynku. Saul Bernard Marantz zmarł w wieku 86 lat w 1997 roku.

 • Melodika

  Melodika

  Misją marki Melodika jest dostarczanie sprzętu i akcesoriów audio-video, które w jak najlepszym stopniu będą zaspokajać wymagania użytkowników sprzętu audiowizualnego, w szczególności: urządzeń stereo, kina domowego, konsol w celu zapewnienia wysokiej jakości domowej rozrywki multimedialnej. Melodika dostarcza produkty które pozwalają jej Klientom cieszyć się najwyższej jakości domową rozrywką multimedialną. Produkcja kabli Melodika zlecana jest w jednej z polskich fabryk która produkuje również np. kable na platformy wiertnicze, dla wojska (m.in. na potrzebny transportera Rosomak), wiązki kablowe do samochodów hybrydowych itp. W ramach procesu projektowania oraz sprawdzania specyfikacji kabli, Melodika współpracuje z laboratorium badawczym Politechniki Białostockiej.

 • Meters Music

  Meters Music

  Unikalna oferta słuchawek i produktów audio, łącząca styl życia i audiofilskie aspiracje w jednym niesamowitym pakiecie

 • Monitor Audio

  Monitor Audio

  Monitor Audio Ltd to brytyjski specjalista w dziedzinie budowy kolumn głośnikowych wysokiej klasy, włączając w to systemy stereo i wielokanałowe, a także dźwiękowo dopasowane do siebie systemy głośników instalacyjnych i multiroom.

 • Moon

  Moon

  Produkty Simaudio przekazują dźwięk tak czysty i autentyczny, że są w stanie przenieść cię bliżej wykonawcy, niż kiedykolwiek wcześniej. A ponieważ nie chcesz, aby te cudowne momenty się skończyły, produkty MOON są zbudowane tak, aby służyły ci przez całe życie.

 • NAD

  NAD

  Nad - przedsiębiorstwo założone w wielkiej Brytanii w 1972r. Obecnie siedziba firmy znajduje się w kanadzie. Najsłynniejszy wzmacniacz tej firmy został zaprojektowany przez norweskiego inżyniera Bjoerna Erika Edvardsena i nosił oznaczenie 3020.

 • Naim

  Naim

  Historia Naim zaczyna się od muzycznej pasji jednego człowieka i wiedzie przez cztery dekady i szereg kultowych produktów, z których wiele kontynuowanych jest do dnia dzisiejszego. Założyciel Naim, Julian Vereker (1945-2000), był odnoszącym sukcesy kierowcą wyścigowym, inżynierem samoukiem i przedsiębiorcą z głęboką pasją do muzyki. Spędzając swój wolny czas na słuchaniu największych artystów lat 60. i 70. XX wieku, a także swoich koncertujących przyjaciół, stwierdził że jakość muzyki odtwarzanej w domu jest wręcz żałosna, w prawie każdym znaczącym aspekcie jej brzmienia. Nie znajdując dla siebie żadnego satysfakcjonującego go produktu, przystąpił do projektowania własnych wzmacniaczy i głośników. Nie miał wtedy świadomości, że właśnie kładzie podwaliny dla wielu znanych i nagradzanych produktów hi-fi. Nie zależało mu na sławie ani i bogactwie, chciał po prostu odbierać muzykę w możliwie najbardziej prawdziwej i czystej formie.

 • Onkyo

  Onkyo

  Firma rozpoczęła swoją działalność pod nazwą Osaka Denki Onkyo KK w 1946 roku. Obecnie Onkyo Corporation obejmuje oddziały Onkyo, Integra i Integra Research. Na czele firmy Onkyo Corporation stoi Naoto Othsuki. Na początku swojej przygody, Onkyo silnie zaznaczyło swoją obecność w branży audio, dzięki czemu nazwa Onkyo stała się synonimem doskonałości w reprodukcji dźwięku, przyczyniły się do tego wysokiej jakości głośniki i ich komponenty. W chwili obecnej Onkyo przoduje w produkcji zaawansowanych amplitunerów kina domowego.

 • Paradigm

  Paradigm

  Założona w 1982 roku kanadyjska firma Paradigm jest jednym z największych niezależnych producentów kolumn głośnikowych na świecie. Zestawy głośnikowe Paradigm to naturalne i bezkompromisowe brzmienie oferowane w rewelacyjnie korzystnych cenach. Paradigm przez 14 kolejnych lat zajmuje pierwsze miejsce za stosunek wartości do ceny w badaniach przeprowadzonych wśród dealerów audio przez wpływową amerykańską publikację handlową "Inside Track"! Paradigm po prostu oferuje lepsze brzmienie za mniejsze pieniądze. Potwierdzają to tysiące zadowolonych Klientów z całego świata, rewelacyjne recenzje i noty w najlepszych magazynach audio oraz ponad 250 nagród i wyróżnień przyznanych produktom Paradigm od 1990 roku!

 • Pier Audio

  Pier Audio

  Dusza Pier Audio, to wzmacniacze lampowe o wysokiej wierności odtwarzania. W erze cyfrowej staramy się dostarczać zgoła innych muzycznych emocji. W Pier Audio nie kupujesz urządzenia, ale precyzyjny i sprawny dźwięk. Pozostajemy wierni równowadze dźwięku i cen. Oferujemy dźwięk wynikający z niezrównanej technologii lampowej. Cały czas mamy na uwadze, że muzyka to sztuka oraz Twoje unikalne dążenie do przyjemności!

 • Pioneer

  Pioneer

  Pioneer Corporation – japońska korporacja specjalizująca się w produktach elektronicznych z siedzibą w Tokio. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1937 roku w Tokio jako sklep naprawiający głośniki. W obecnej chwili Pioneer oprócz elektroniki domowej takiej jak wzmacniacze stereo, amplitunery kina domowego lub odtwarzacze CD/Blu-ray posiada również sprzęt car-audio oraz sprzęt dla DJ'ów.

 • Primare

  Primare

  Pierwsza seria produków firmy Primare ustanowiła standard, obecny w każdym kolejnym modelu. Seria ta została stworzona przez jednego z najleprzych duńskich projektantów Bo Christensen'a. Jego celem było stworzenie niezwykłego urządzenia hi-fi, który potrafiłoby reprodukować zniewalający dźwięk oraz posiadać niespotykany design, estetyczny i funkcjonalny. W latach 80. Christensen stworzył serię specializowanych komponentów hi-fi, które cechowały się zniewalającym dźwiękiem, wysoką jakością wykonania i dużymi walorami estetycznymi. Jego seria 900 i seria 200 trwale odmieniła obraz sprzętu hi-fi.

 • Pro-Ject

  Pro-Ject

  Pro-Ject to austriacka marka, należąca do największych producentów gramofonów na świecie. Dystrybucja produktów odbywa się z Wiednia, natomiast produkcja przebiega w mieście Litowel w Czechach. Pro-Ject jest Nr 1 pod względem produkowanych gramofonów na całym świecie. Filozofią firmy jest wyprodukowanie jakościowego produktu w przystępnej cenie – High End For Low Price.
  Produkty są pozytywnie ocenianie w prasie fachowej, często wygrywają testy porównawcze. Nie raz uzyskały rekomendacje ‘Best buy’.

 • Purist Audio Design

  Purist Audio Design

  Purist Audio Design to amerykański specjalista produkujące kable połączeniowe.

 • Quadral

  Quadral

  Quadral - niemiecka firma, która wystartowała w 1971 roku, początkowo zajmująca się importem komponentów wysokiej klasy, a następnie - od roku 1980 -budową własnych zestawów głośnikowych. Wprowadzona na rynek, w 1981 roku, kolumna Titan, z podwójną linią transmisyjną, uznana została przez wielu specjalistów, za model referencyjny. Przez 25 lat produkcji, Titan miał aż 7 wersji i każda z nich była odniosła sukces wśród klientów. Aktualna oferta, drugiej co do wielkości niemieckiej firmy produkującej zestawy głośnikowe, obejmuje kolumny podłogowe, podstawkowe oraz kina domowego.

 • Reavon

  Reavon

  Francuska firma Reavon specjalizuje się w odtwarzaczach wideo HD i Ultra HD

 • REL

  REL

  Praktycznie od samego początku produkty REL miały taki sam status w świecie subwooferów jak „supersamochody” w motoryzacji

 • Revival Audio

  Revival Audio

  Kolumny Revival Audio to wyjątkowe, niepowtarzalne w każdym calu, zaprojektowane i stworzone we Francji.

 • Roksan

  Roksan

  Założona w 1985 roku firma roksan pojawiła się na rynku specjalistycznego topowego sprzętu audio wprowadzając swój pierwszy high-endowy gramofon xerxes. Zaledwie w ciągu kilku pierwszych miesięcy produkcji, xerxes został
  uznany jako jeden z "najlepiej zbudowanych gramofonów na świecie" a jego nowatorskie zawieszenie ustanowiło nowy referencyjny poziom.

 • Ruark Audio

  Ruark Audio

  Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych projektantów i inżynierów, którzy zbudowali ogromną bazę specjalistycznej wiedzy pracując w brytyjskim przemyśle audio.

 • Sonus Faber

  Sonus Faber

  Sonus Faber

 • TAGA HARMONY

  TAGA HARMONY

  TAGA HARMONY oferuje najwyższej klasy produkty dla rynku audio-wideo, które charakteryzują się rewelacyjnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie znajduje się szeroki wybór urządzeń do użytku domowego i profesjonalnego: zestawy głośników hi-fi i do kina domowego ; głośniki montażowe do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń ; akcesoria instalacyjne ; uchwyty do telewizorów i projektorów ; pełna paleta ekranów projekcyjnych ; zestawy mikrofonów bezprzewodowych.

 • Tannoy

  Tannoy

  Tannoy jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych marek audio na świecie, która powstała jako Tulsemere Manufacturing Company w 1926 r. Nazwa pochodzi od prostownika wynalezionego przez założyciela firmy - Guya Fountaina, utworzonego ze stopu tantalu i ołowiu. Ten stop tantalu i ołowiu (Tantalum-Lead Alloy) stał się podstawą słynnej obecnie na całym świecie nazwy Tannoy. Tworzenie nowych produktów zyskało nową energię i pasję, gdy Tannoy stał się częścią holdingu TC Group w 2002 r. Najnowszy, powszechnie uznany system wzmocnienia dźwięku VQ Series i nowy flagowy głośnik hi-fidelity Kingdom Royal są przykładami ewolucji techniki najwyższej jakości bazującej na konsekwentnie rozwijanych zasadach.

 • Unison Research

  Unison Research

  Unison Research

 • Velodyne Acoustics

  Velodyne Acoustics

  Velodyne Acoustic Subwoofery

 • Wharfedale

  Wharfedale

  Hi-Fi - Głośniki Wharfedale’a od wielu lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Zarówno produkty budżetowe jak i high-end, w konfiguracjach stereo i kina domowego, stanowią przedmiot pożądania entuzjastów dobrego brzmienia. Co sprawia że głośnik hi-fi jest naprawdę dobry ? Choć opinie na ten temat są różne Peter Walker - założyciel naszej siostrzanej firmy Quada - problem podsumował zwięźle mówiąc że z głośnika powinieneś dostać dokładnie to co do niego włożyłeś. Takie podejście ukształtowało naszą filozofię "bycia jak najbliżej oryginalnego dźwięku". Głośnik doskonały powinien przenosić słuchacza do nagraniowego studia lub na koncert. Powinien charakteryzować się detalicznością, subtelnością, dokładnością i szerokim zakresem przetwarzanych częstotliwości. Przede wszystkim jednak powinien brzmieć realistycznie. Głośniki tych linii są liderami w swoich klasach i dysponują niezwykłą możliwością budowania sceny muzycznej. To co może zaskoczyć to ich atrakcyjna cena ! Decydując się na Wharfedale'a wybierasz najlepszą jakość dźwięku w danym przedziale cenowym. Otrzymujesz gwarancję jakości produktu popartą 70 letnim doświadczeniem angielskich inżynierów i projektantów.

 • Wireworld

  Wireworld

  Firma Wireworld Audio to główny światowy gracz, pod względem produkcji wysokiej jakości kabli głośnikowych, interkonektów oraz kabli sieciowych. Wiele opatentowanych przez firmę innowacji przełożyło się na niesamowite polepszenie jakości sygnału audio i wideo. Unikalne laboratoryjne testy pozwoliły na maksymalne zbliżenie jakości obrazu i dźwięku przesyłanego przez kable do takiego, z jakim mamy do czynienia na żywo, a jego jakość zdumiewa użytkowników i krytyków na całym świecie.

 • Yamaha

  Yamaha

  Yamaha to marka z doświadczeniem sięgającym trzech stuleci. Założona w 1887 roku miała za cel wzbogacanie ludzkiej kultury poprzez koncentrację na dźwięku i muzyce. Olbrzymia motywacja i szerokie działania firmy Yamaha doprowadziły do stworzenia motta "Creating Kando Together" (Wspólnie tworząc rzeczy niemożliwe). Obecnie produkty Yamahy należą do wielu różnych segmentów rynku. Niemniej jednak, wszystkie one posiadają jedną cechę wspólną: optymalne połączenie najnowocześniejszych technologii z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie dźwięku.