Kable

Niezbędnym wyposażeniem domowego warsztatu każdego pasjonata sprzętów grających, są różnego rodzaju kable audio i głośnikowe. W naszym sklepie proponujemy ich zakup na metry lub w ramach konfekcji.

Rodzaje kabli audio

Prezentowana przez nas kategoria zawiera następujące typy kabli: USB, zasilające, głośnikowe, subooferowe, interkoneky optyczne i cyfrowe, ale również HDMI, 2RCA-2RCA, 2XLR-2XLR. Ten szeroki wybór asortymentu przeznaczony jest do zasilania stacjonarnego systemu audio oraz kina domowego, jak i zlokalizowanego w dowolnej przestrzeni publicznej.

Odpowiedni dobór kabli głośnikowych oraz połączeniowych umożliwia osiągnięcie pożądanego standardu dźwięku dla określonego miejsca jego odtwarzania oraz posiadanego sprzętu audio – w tym wzmacniacza, odtwarzacza czy kolumn głośnikowych. Odległość poszczególnych elementów zestawu od siebie, może być też wskazówką co do wyboru złączy: ciętych na metr lub już zapakowanych – konfekcjonowanych w określonym metrażu.

Profesjonalny system audio

W asortymencie tej kategorii naszego sklepu ze sprzętem stereo, proponujemy produkty marek Chord oraz Wireworld. Rozmaite modele i rodzaje akcesoriów pozwolą Ci skompletować niezbędne elementy do podłączenia swojego wymarzonego zestawu grającego. W opisie każdego z udostępnianych złączy, znajdziesz ponadto szczegółowe parametry techniczne takie, jak ich rezystencja, indukcyjność czy typ tworzywa użytego w nich jako izolatora.

W przypadku kłopotów z doborem, zachęcamy do kontaktu z obsługą! Wybierzemy kable głośnikowe konfekcjonowane, jak i na metr, o mocy, budowie i pojemności idealnej do Twoich potrzeb.

Kable

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 54 pozycji