Velodyne Wi Q10

Velodyne Wi-Q10 Subwoofer Aktywny

Kolor CZARNY

4 490,00 zł
Brutto
Ilość

Subwoofer Velodyne Wi-Q 10 to przystępny cenowo, potężny, bogato wyposażony subwoofer, które można szybko i bezproblemowo zintegrować z każdym domowym systemem rozrywki, bez konieczności stosowania kłopotliwego okablowania. Wystarczy nacisnąć przycisk „EQ” na pilocie zdalnego sterowania a wyjątkowy, wbudowany procesor wprowadzi do toru odsłuchowego optymalny bas, dla dowolnego źródła dźwięku.

Bezprzewodowy subwoofer Velodyne Wi-Q 10 stanowi ucieleśnienie trzech dekad przywództwa firmy Velodyne na rynku technologii przetwarzania basu. Żaden inny subwoofer w tym samym przedziale cenowym nie będzie mógł zaoferować tak wiele, za tak niewygórowaną kwotę. 

Subwoofer posiada trzy unikalne cechy, które są rzadko spotykane w subwooferach: system kalibracji, dołączonego pilota, swobodę ustawienia dzięki transmisji bezprzewodowej.

Dołączony na wyposażeniu pilot zdalnego sterowania pozwala zwiększyć ilość basu w pomieszczeniu, przy współpracy z dowolnym źródłem dźwięku, a doskonale widoczny wyświetlacz LED informuje o wybranych nastawach.

Obudowa subwoofera to konstrukcja wentylowana, z umieszczonym z dołu ujściem kanału bas-refleks. Udało się w ten sposób zminimalizować zniekształcenia określane mianem „szumu turbulencyjnego” i zwiększyć uderzenie dźwięku. Dzięi temu że cała informacja basowa przekazywana jest do przodu.

Subwoofer posiada regulowaną w zakresie od 40 Hz – 120 Hz zwrotnicę dolnoprzepustową, dzięki której możliwe jest idealne dopasowanie subwoofera do dowolnych zestawów głośnikowych. 

Precyzja cyfrowego układu ograniczającego zniekształcenia Velodyne’a gwarantuje maksymalne wychylenie membrany i moc wzmacniacza, odtwarzając muzykę lub ścieżkę filmową ze śladowa ilością zniekształceń w porównaniu do produktów firm konkurencyjnych, bez niepożądanego wpływu na oddawaną dynamikę i moc. Rozbudowane układy DSP odpowiedzialne są za sterowanie wszystkimi funkcjami audio z cyfrową precyzją, niespotykaną w tej kategorii cenowej, dostrajając subwoofer bardziej dokładnie niż systemy analogowe i oferując głośniejszy, niższy i bardziej wierny bas.

Subwoofer Velodyne jest łatwy do zaadaptowania w każdej przestrzeni akustycznej. Wystarczy umieścić znajdujący się na wyposażeniu mikrofon w miejscu odsłuchu, nacisnąć znajdujący się na pilocie zdalnego sterowania przycisk „EQ” a pięciozakresowy korektor, automatycznie dostosuje subwoofer w celu zapewnienia jak najlepiej brzmiącego basu.

Transmiter (nadajnik) umieszczamy przy posiadanej elektronice.

Jeżeli nie posiadamy wyjścia LFE (SUB) - podłączamy z wyjścia wzmacniacza PRE-OUT (głośność musi być regulowana) do wejść lewy i prawy w transmiterze. Kable RCA (cinch) krótkie.

Jeżeli posiadamy wyjście LFE (SUB) - podłączamy jednym kablem RCA (cinch) pomiędzy wyjściem LFE (SUB) w amplitunerze a wejściem LFE w transmiterze.

wiq10
4 Przedmioty

Specyficzne kody