DAC

DAC

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
 • Cambridge Audio DacMagic Plus

  Cena 1 790,00 zł

  Przetwornik cyfrowo/analogowy Cambridg Audio DacMagic Plus

  Przetwornik DAC to samodzielna jednostka zdolna do przetwarzania sygnału cyfrowego na analogowy, który następnie zostaje wysłany do wzmacniacza. Stąd też posiada komplet wejść cyfrowych np. koaksjalnych, optycznych oraz wyjść analogowych np.: 2xRCA, 2xXLR etc.

 • Cambridge Audio DacMagic XS

  Cena 590,00 zł

  Przetwornik cyfrowo/analogowy Cambridge Audio DacMagic XS USB DAC

  Najlepszy konwerter USB dla największego dźwięku z laptopa
  Odsłuch muzyki z komputera jest znakomity – natychmiastowy, łatwy dostęp do wszystkich cyfrowych plików oraz do serwisów strumieniowych, internetowego radia i stron z filmami. Tanie wyjście słuchawkowe typowego laptopa lub komputera po prostu nie jest wystarczająco dobre, aby zapewnić najlepszy odsłuch za pomocą słuchawek.

 • CAMBRIDGE AUDIO DACMAGIC100

  Cena 659,00 zł

  Przetwornik cyfrowo/analogowy Cambridge Audio DacMagic 100

  DacMagic 100 jest najnowszym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Cambridge Audio. Urządzenie zostało wyposażone w najnowsze wejście USB z oprogramowaniem tej firmy, dzięki czemu wyślemy do niego nieskompresowany sygnał audio z plików WAV czy FLAC. Aby ułatwić współpracę urządzenia w różnych systemach, przy wejściu USB zainstalowano przełącznik, którym można odłączyć masę USB od obudowy.

 • Roksan K3 DAC

  Cena 6 990,00 zł

  Przetwornik cyfrowo/analogowy Roksan K3 DAC

  K3 DAC jest jednym z najbardziej unikalnych produktów marki Roksan, która by zapewnić najwyższą jakość dźwięku i elastyczność, przeprowadziła badania, czego efektem jest doskonale brzmiący przetwornik cyfrowo-analogowy.