Słuchawki

Filtruj według

Słuchawki

Jeśli należysz do tych osób, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez podręcznego sprzętu grającego, to ta kategoria jest dla Ciebie! Polecamy słuchawki bezprzewodowe dokanałowe i nauszne, jak i wzmacniacz do podłączenia wybranego sprzętu do swojego domowego zestawu audio.

Niezawodny zestaw słuchawek

Nauszne czy dokanałowe? Z dodatkowym wzmacniaczem, a może samodzielne – bez przewodów i “mobilne”? Jaki typ tego lubianego przez wiele osób urządzenia audio wybrać? Ile ohmów powinny mieć i jakie funkcje spełniać? W pierwszej kolejności polecamy zastanowić się nad ich przeznaczeniem i miejscami wykorzystywania. Jeśli na przykład pragniesz poruszać się ze słuchawkami na uszach po mieście, w podróży czy w pracy, warto zwrócić uwagę na modele bezprzewodowych, a także tłumiących dźwięki z zewnątrz.

Zapewnią one komfort zarówno w odsłuchiwaniu muzyki, jak i ułatwią skupienie się na niej, minimalizując lub całkowicie eliminując dodatkowe szumy. Najczęściej są to słuchawki nauszne, czyli w całościowej zabudowie, tzw. zamknięte. W przypadku tego typu wersji sprzętu, należy także dobierać te o niższej impedancji, dzięki czemu będziesz mieć możliwość podłączenia ich bezprzewodowo do telefonu, tabletu czy laptopa, nie ryzykując pogorszenia odtwarzanego dźwięku. Sugerujemy, aby miały ok. 16-32 Ohm.

Natomiast do mniej specjalistycznego użytku i dla zachowania maksymalnej wygody przy poruszaniu się czy np. bieganiu, nasi Klienci wybierają modele dokanałowe, również z przewodem do podłączenia do telefonu lub bez.

Wzmacniacze słuchawkowe - dla kogo?

Być może jednak rozważasz zakup specjalistycznego sprzętu audio do swojego domu? W celu odtwarzania muzyki stacjonarnie i obcowania z dobrym brzmieniem na słuchawkach dokanałowych lub najczęściej - nausznych, niezbędne jest posiadanie wzmacniacza. Posiadamy różne modele pomocne w wykorzystaniu pełnego potencjału dźwiękowego. Do nich warto dobrać sprzęt z głośnikiem w częściowej zabudowie, polecany właśnie do eksplorowania muzyki z daleka od zgiełku i tłumu. Powinien on mieć także znacznie wyższą impedancję, ponad 50 Ohm, co umożliwia osiągnięcie bardzo dobrego brzmienia, pozbawionego zniekształceń.

Zapraszamy do wyboru wzmacniaczy, jak i odpowiedniego urządzenia nausznego czy dokanałowego do odsłuchu swojej ulubionej muzyki!

Słuchawki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz