Głośniki

Zastanawiasz się nad instalacją kolumn po zewnętrznej stronie swojego domu – np. na tarasie lub w altanie wypoczynkowej? W tej kategorii znajdziesz głośniki bluetooth, jak i sieciowe oraz panelowe. Umożliwiają one zabranie swojej ulubionej muzyki w dowolne miejsce, z zachowaniem tak cenionego przez naszych Klientów - odpowiedniego, pozbawionego zakłóceń i szumów dźwięku.

Głośnik bluetooth

Większość proponowanych poniżej systemów opiera się na zdalnym połączeniu z siecią lub odtwarzaczem. To nowoczesne rozwiązanie sprawdza się zarówno w przestrzeniach domowych, ale również na wyprawach, w podróży czy podczas biesiady na zewnątrz. Głośniki panelowe i pozostałe modele, są bezprzewodowe i zostały skonstruowane w taki sposób, aby w minimalistycznej obudowie zawierać wszystko, co potrzebne do odtwarzania pożądanego przez miłośników audio standardu brzmienia.

Renomowane marki

Pozwalamy Klientom na wybór sprzętu panelowego, sieciowego i na bluetooth, od doświadczonych w branży stereo producentów. Spotkasz tu tym samym bezprzewodowe urządzenia czy głośnik zewnętrzny lub sieciowy od marki Audiovector, Naim oraz Cambridge Audio. Modele sterowane zdalnie i łączone z systemem odtwarzania poprzez bluetooth, udostępniane są w wersjach S, M, L, co jest oznaczeniem ich wielkości (small, medium, large). Polecamy ponadto produkty od Rurak Audio, pozwalające na odtwarzanie radia, w atrakcyjnej wizualnie obudowie z użyciem drewnianego panelu.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania fotografii naszych sprzętów do słuchania muzyki, a także zapoznania się z ich specyfikacjami. Jesteśmy przekonani, że każda osoba znajdzie w naszym sklepie, pozwalające na większą mobilność, urządzenie grające.

Głośniki

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 13 pozycji
 • Cambridge Audio YOYO M

  Cena 1 390,00 zł

  Zestaw głośników bluetooth Cambridge Audio Yoyo M

  Nie podlega żadnej dyskusji, że M zostały zbudowane przez znakomitych inżynierów. Oczywiście jeden głośnik jest praktyczny i nie zajmuje wiele miejsca, jednak jest to pewien kompromis. Muzyka jest rejestrowana aby odtwarzać ją w stereo, a do tego potrzebujesz dwóch głośników. Dlatego przedstawiamy system L+R w świecie przenośnych głośników Bluetooth.

 • Cambridge Audio YOYO S

  Cena 790,00 zł

  Głośnik Cambridge Audio Yoyo S

  S czyli small - oznacza małe, od zewnątrz, czyli tak jak wygląda nasz najnowszy głośnik. Bardzo zwarta konstrukcja zapewnia maksimum mobilności. Jednak za tkaniną, głośnik posiada szereg wydajnych elementów wysokiej jakości, dlatego dźwięk wcale nie jest "small".