GŁOŚNIKI

Głośniki sieciowe i bluetooth

GŁOŚNIKI

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 20 pozycji
 • Cambridge Audio Air 100v.2

  Cena 1 790,00 zł

  Głośnik Bluetooth Cambridge Audio Minx Air 100

  Jeśli myślisz poważnie o dźwięku… potrzebujesz Minx Air 100

 • Cambridge Audio Air 200v2

  Cena 2 190,00 zł

  Głośnik Bluetooth Cambridge Audio Minx Air 200

  Powiększ swoje doświadczenie z muzyką bezprzewodową.
  Minx Air 200 zapewnia wspaniałą, radującą serce wydajność, wypełniającą dźwiękiem największe pomieszczenia w twoim domu.
  Czy twoja muzyka mieszka w iPhonie, iPadzie, smartfonie, tablecie lub komputerze, czy wolisz używać muzycznych aplikacji, takich jak Spotify lub Napster, dźwięk można przesyłać bezprzewodowo i szybko do Minx Air 200.

 • Cambridge Audio BLUETONE 100

  Cena 1 290,00 zł

  Głośnik bluetooth Cambridge Audio Bluetone 100

  Opatentowane przetworniki głośnikowe BMR (Balanced Mode Radiator), zapewniają szeroki, lepiej wypełniający pomieszczenie dźwięk, niż podobnej wielkości tradycyjne głośniki. Podczas gdy standardowe głośniki generują dźwięk za pomocą ruchu tłokowego ( w przód i w tył), nasze unikalne głośniki BMR wykonują ruchy zarówno poziome, jak i pionowe, aby dyspersja dźwięku była szersza.

 • Cambridge Audio G5

  Cena 1 290,00 zł

  Głośnik bluetooth Cambridge Audio Minx G5

  G5 to najlepszy, jak do tej pory, bezprzewodowy głośnik Cambridge Audio. Charakteryzuje go wyjątkowy dźwięk, wyższa niż dostępna do tej pory w tej cenie funkcjonalność i fantastyczny design, dzięki któremu głośnik wygląda wyjątkowo w każdej sytuacji.

 • Cambridge Audio GO v2

  Cena 649,00 zł

  Głośnik Bluetooth Cambridge Audio Minx Go v2

  Uzywajac najnowszej technologii Minx Go natychmiastowo pobiera ja strumieniowo z telefonu, tabletu lub komputera. Ale nie daj sie zwiesc jego rozmiarom, Minx Go wystarczajaco duzo mocy, aby wypelnic pomieszczenie gleboka, dzwieczna i wciagajaca jakoscia.

 • Cambridge Audio YOYO M

  Cena 1 390,00 zł

  Zestaw głośników bluetooth Cambridge Audio Yoyo M

  Nie podlega żadnej dyskusji, że M zostały zbudowane przez znakomitych inżynierów. Oczywiście jeden głośnik jest praktyczny i nie zajmuje wiele miejsca, jednak jest to pewien kompromis. Muzyka jest rejestrowana aby odtwarzać ją w stereo, a do tego potrzebujesz dwóch głośników. Dlatego przedstawiamy system L+R w świecie przenośnych głośników Bluetooth.