Głośniki

Zastanawiasz się nad instalacją kolumn po zewnętrznej stronie swojego domu – np. na tarasie lub w altanie wypoczynkowej? W tej kategorii znajdziesz głośniki bluetooth, jak i sieciowe oraz panelowe. Umożliwiają one zabranie swojej ulubionej muzyki w dowolne miejsce, z zachowaniem tak cenionego przez naszych Klientów - odpowiedniego, pozbawionego zakłóceń i szumów dźwięku.

Głośnik bluetooth

Większość proponowanych poniżej systemów opiera się na zdalnym połączeniu z siecią lub odtwarzaczem. To nowoczesne rozwiązanie sprawdza się zarówno w przestrzeniach domowych, ale również na wyprawach, w podróży czy podczas biesiady na zewnątrz. Głośniki panelowe i pozostałe modele, są bezprzewodowe i zostały skonstruowane w taki sposób, aby w minimalistycznej obudowie zawierać wszystko, co potrzebne do odtwarzania pożądanego przez miłośników audio standardu brzmienia.

Renomowane marki

Pozwalamy Klientom na wybór sprzętu panelowego, sieciowego i na bluetooth, od doświadczonych w branży stereo producentów. Spotkasz tu tym samym bezprzewodowe urządzenia czy głośnik zewnętrzny lub sieciowy od marki Audiovector, Naim oraz Cambridge Audio. Modele sterowane zdalnie i łączone z systemem odtwarzania poprzez bluetooth, udostępniane są w wersjach S, M, L, co jest oznaczeniem ich wielkości (small, medium, large). Polecamy ponadto produkty od Rurak Audio, pozwalające na odtwarzanie radia, w atrakcyjnej wizualnie obudowie z użyciem drewnianego panelu.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania fotografii naszych sprzętów do słuchania muzyki, a także zapoznania się z ich specyfikacjami. Jesteśmy przekonani, że każda osoba znajdzie w naszym sklepie, pozwalające na większą mobilność, urządzenie grające.

Głośniki

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji