Lista produktów marki Arcam

Arcam (Amplification and Recording Cambridge) to marka założona w 1976 przez dwóch studentów Cambridge, później także przyjaciół, dzielących pasję do muzyki i elektroniki. Siedziba Arcam znajduje się tuż obok tego sławnego uniwersytetu. Produkty Arcama są projektowane i wykonywane we własnej fabryce tuż pod Cambridge.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 22 pozycji
 • Arcam A29

  Cena 5 390,00 zł

  Zintegrowany wzmacniacz Arcam A29 to kolejny duży krok naprzód w ofercie firmy Arcam. Staramy się wdrożyć w naszych produktach wszystko to, co wypracowaliśmy w ciągu 40 lat. Wszystko po to, aby zaoferować wzmacniacz, który ustali nowe standardy i zaproponuje wiodący w swojej klasie dźwięk, dzięki któremu słuchanie muzyki będzie czystą przyjemnością.

 • Arcam A39

  Cena 7 990,00 zł

  Wzmacniacz stereofoniczny Arcam A39

  Wzmacniacz zintegrowany Arcam A39 jest kolejnym dużym krokiem naprzód w rozwoju urządzeń stereofonicznych tej brytyjskiej firmy. W projekt ten zaangażowano całe doświadczenie, które zdobyli jej inżynierowie przez ostatnich 40 lat po to, aby zaprojektować wzmacniacz wyznaczający nowe standardy i dostarczający najwyższej klasy brzmienie.

 • Arcam A49

  Cena 24 990,00 zł

  Wzmacniacz stereofoniczny Arcam A49

  Wzmacniacz zintegrowany A49, przedwzmacniacz C49 i wzmacniacz mocy P49 to szczytowe osiągnięcia firmy Arcam, specjalisty w dziedzinie wzmacniania sygnału. Jej inżynierowie zawarli w nich całą swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu niemal 40 lat pracy.

 • ARCAM airDAC

  Cena 2 090,00 zł

  Arcam airDAC to połączenie przetwornika cyfrowo analogowego z wysokiej jakości przesyłem muzyki bezprzewodowo

 • Arcam AVR390

  Cena 9 990,00 zł

  Amplituner kina domowego Arcam AVR390

  Jako jeden z nielicznych specjalistów audio na świecie, Arcam zyskał uznanie za specyfikację techniczną i światowej klasy jakość dźwięku.

 • Arcam AVR550

  Cena 15 990,00 zł

  Amplituner sieciowy Arcam AVR550

  Jako jedna z nielicznych specjalistycznych firm audio oferujących także amplitunery kina domowego, Arcam zbudował swoją reputację oferując produkty o wyśmienitych parametrach technicznych ale i doskonałym brzmieniu w zastosowaniach audio. AVR550 to, ujmując rzecz najprościej jak się da, najlepszy amplituner w historii firmy Arcam.

 • Arcam AVR850

  Cena 24 990,00 zł

  Amplituner sieciowy Arcam AVR850

  Jako jedna z nielicznych specjalistycznych firm audio oferujących także amplitunery kina domowego, Arcam zbudował swoją reputację oferując produkty o wyśmienitych parametrach technicznych ale i doskonałym brzmieniu w zastosowaniach audio. AVR850 to, ujmując rzecz najprościej jak się da, najlepszy amplituner w historii firmy Arcam.

 • Arcam CDS27

  Cena 3 990,00 zł

  Tylko kilku wyspecjalizowanych producentów zaryzykowało i osiągnęło sukces w dziedzinie odtwarzania cyfrowego dźwięku. W przypadku, kiedy chcemy osiągnąć naprawdę wysokiej klasy dźwięk z cyfrowych urządzeń wiedza i doświadczenie w ich projektowaniu i wykonywaniu są absolutnie kluczowe.