Lista produktów marki Arcam

Arcam (Amplification and Recording Cambridge) to marka założona w 1976 przez dwóch studentów Cambridge, później także przyjaciół, dzielących pasję do muzyki i elektroniki. Siedziba Arcam znajduje się tuż obok tego sławnego uniwersytetu. Produkty Arcama są projektowane i wykonywane we własnej fabryce tuż pod Cambridge.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 16 pozycji
 • Arcam AVR390

  Cena 6 490,00 zł

  Amplituner kina domowego Arcam AVR390

  Jako jeden z nielicznych specjalistów audio na świecie, Arcam zyskał uznanie za specyfikację techniczną i światowej klasy jakość dźwięku.

 • Arcam AVR550

  Cena 9 990,00 zł

  Amplituner sieciowy Arcam AVR550

  Jako jedna z nielicznych specjalistycznych firm audio oferujących także amplitunery kina domowego, Arcam zbudował swoją reputację oferując produkty o wyśmienitych parametrach technicznych ale i doskonałym brzmieniu w zastosowaniach audio. AVR550 to, ujmując rzecz najprościej jak się da, najlepszy amplituner w historii firmy Arcam.

 • Arcam AVR850

  Cena 17 990,00 zł

  Amplituner sieciowy Arcam AVR850

  Jako jedna z nielicznych specjalistycznych firm audio oferujących także amplitunery kina domowego, Arcam zbudował swoją reputację oferując produkty o wyśmienitych parametrach technicznych ale i doskonałym brzmieniu w zastosowaniach audio. AVR850 to, ujmując rzecz najprościej jak się da, najlepszy amplituner w historii firmy Arcam.