Lista produktów marki Ruark Audio

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych projektantów i inżynierów, którzy zbudowali ogromną bazę specjalistycznej wiedzy pracując w brytyjskim przemyśle audio.

Moją miłość do muzyki i dźwięku zainspirował mój Ojciec, który pracował w brytyjskim przemyśle audio w latach 60. i 70. XX wieku, zanim w 1985 r. założyliśmy Ruark Acoustics. Początkowo tworzyliśmy kolumny dla miłośników muzyki, ale od 2006 roku naszą wiedzę i umiejętności wykorzystujemy do tworzenia tunerów i systemów muzycznych, które wyglądają i brzmią fantastycznie w każdej przestrzeni.

Naszym produktom stawiamy trzy kluczowe zadania…

Misja

Naszą misją jest projektowanie produktów, które przemawiają w równym stopniu do rozsądku, co i do serc potencjalnych klientów. Tworzymy produkty, których posiadanie nas samych napawałoby dumą.

Dizajn

Naszym celem jest tworzenie ikon dizajnu przyszłości! Czyste linie i proporcje uzupełnione specjalnymi funkcjami, takimi jak nasz system sterowania RotoDial, czynią nasze produkty wyjątkowymi i natychmiast rozpoznawalnymi.

Jakość brzmienia i funkcjonalność

Naszym celem jest wiodące w swojej klasie brzmienie, intuicyjna obsługa i zestaw naprawdę przydatnych funkcji, zamiast takich, których mało kto będzie naprawdę używał.

Od momentu premiery szereg naszych modeli uznano za najlepsze dostępne na rynku. Dzięki temu zdobyły uznanie krytyków, w tym Sunday Telegraph, który w niezapomniany sposób opisał naszą pierwszą generację R1 jako ‘Aston Martina wśród tunerów DAB’. To określenie zwięźle opisuje etos naszej firmy.

Niezależnie od tego, czy szukasz pięknie wyglądającego produktu, czy doskonałego dźwięku, uważamy, że nasza oferta zrobi na Tobie duże wrażenie. Jesteśmy również dumni z poziomu naszej obsługi klienta, więc jeśli masz pytanie lub potrzebujesz pomocy, możesz liczyć, że zawsze zrobimy wszystko, aby Ci pomóc …

Alan O’Rourke
Założyciel i dyrektor zarządzający

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
 • Ruark Audio R2

  Cena 2 690,00 zł

  Ruark Audio R2 - System Muzyczny

  Kolor do wyboru: Light Cream lub Espresso

 • Ruark Audio R3S

  Cena 3 790,00 zł

  Ruark Audio R3S - Kompaktowy system muzyczny

  Kolor do wyboru: Mid Grey lub Orzech Włoski

 • Ruark Audio R410

  Cena 6 890,00 zł

  Ruark Audio R410 - Zintegrowany system muzyczny

  Kolor do wyboru: Mid Grey lub Orzch Włoski