Taga Harmony PF-500

Listwa zasilająca, filtrująca Taga Harmony PF-500

345,00 zł
Brutto
Ilość

Listwa zasilająca, filtrująca Taga Harmony PF-500

Czysta elektryczność dla poprawy Twojego systemu audio-wideo!
Sieć elektryczna w naszych domach lub miejscach pracy narażona jest na różne zakłócenia, np. elektromagnetyczne (EMI) generowane przez urządzenia podłączone do tej samej sieci (lodówki, klimatyzatory, komputery itp.).
Te zakłócenia powstają nie tylko wewnątrz domu lub biura, ale także we wszystkich urządzeniach znajdujących się w budynku lub poza nim, a także mogą się różnić w zależności od pory dnia lub tygodnia, kiedy zmienia się natężenie ruchu w sieci elektrycznej.
Wszystkie te zakłócenia, które nazywamy szumami, mogą dostać się do źródeł zasilających Twój system i generować niechciane efekty i zakłócenia. Ta „brudna” energia elektryczna może mieć negatywny wpływ na wydajność Twojego systemu audio-wideo.

Filtr zasilania TAGA Harmony to świetny sposób na ograniczenie negatywnych efektów z elektryczności i odizolowanie systemu od zanieczyszczonej mocy. PF-500 posiada dodatkowo funkcję wskazującą prawidłową fazę zasilania. Dzięki PF-500 będziesz mógł cieszyć się lepszą jakością sprzętu audio i wideo. Zanieczyszczona energia elektryczna ma również negatywny wpływ na obwody wewnętrzne i zasilacze Twojego sprzętu, a ponieważ PF-500 działa jako bufor między gniazdkiem ściennym, a sprzętem, pomoże to w wydłużeniu żywotności podłączonych komponentów.

Specyfikacja techniczna:
- Ilość gniazd 2 bezpośrednie, 3 filtrowane
- Maks. całkowite obciążenie 10A, 2500W (łącznie dla wszystkich gniazd)
- Filtr szumów >-10dB (2 - 100MHz)
- Maks. skok natężenia 1000A
- Maks. skok napięcia 3000V
- Maks. obciążenie napięciowe 470V
- Detektor fazy
- Wymienny kabel zasilania IEC
- Zużycie energii 230V~240V 50/60Hz
- 0.1W< (bez podłączonych zewnętrznych urządzeń)
- Wymiary (W x S x G) 8.5 x 14 x 35 cm
- Waga 2.5 kg / szt.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Taga Harmony objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

pf500
4 Przedmioty

Specyficzne kody