Moon 740P

Przedwzmacniacz stereofoniczny Moon 740P

50 888,00 zł
Brutto
Kolor
  • czarny
  • Srebrny
  • czarno-srebrny
Ilość

Przedwzmacniacz stereofoniczny Moon 740P

Przedwzmacniacz Moon Evolution 740P to urządzenie stawiające jakość brzmienia na pierwszym miejscu. Pozwoli on na wysterowanie dowolnej końcówki mocy, a niezwykle precyzyjna regulacja głośności pozwoli na bardzo komfortowe użytkowanie.

Sercem każdego przedwzmacniacza jest układ regulacji głośności. Konstruktorzy kanadyjskiej firmy Moon opracowali własny system M-eVOL2. Dzięki unikalnej konstrukcji uzyskano nie tylko doskonałą rozdzielczość regulacji, aż 530 kroków, ale cały układ pozostaje przezroczysty dla dźwięku. Ruch gałki głośności przetwarza wysokiej klasy impulsator, który zapewni długie lata bezproblemowej pracy.

Moon Evolution 740P posiada bogaty zakres konfigurowalnych wejść. Układ wewnętrzny jest w pełni zbalansowany, co pozwala wykorzystać pełen potencjał połączeń XLR. Wejścia, czy to RCA, czy XLR można ustawić w trybie bypass, pomijającego regulację głośności. Pozwoli to na podłączenie przedwzmacniacza 740P do systemów kina domowego. Każde wejście posiada regulowany poziom wzmocnienia, w zakresie +-10dB. Dostępne wyjścia to jedna para XLR, oraz dwie pary wyjść RCA, z czego jedna o stałym poziomie wyjściowym. Dzięki temu kanadyjski przedwzmacniacz oferuje nie tylko świetną jakość dźwięku, ale również doskonałą funkcjonalność.

Podstawą każdego urządzenia audio jest stabilne i czyste zasilanie. Inżynierowie firmy Moon doskonale zdają sobie sprawę z tego faktu, więc wyposażyli Evolution 740P w bardzo zaawansowany system zasilania. Wykonano je w układzie dual-mono, co oznacza, że każdy kanał ma oddzielne zasilanie. Pierwszym stopniem stabilizacji napięcia są stabilizatory M-LoVo, które charakteryzują się nie tylko niskim poziomem szumów, ale również dużą precyzją działania. Przy każdym z analogowych układów scalonych umieszczono cewkę, która dba o jakość lokalnego zasilania. Jest to system I2DCf, który znacząco poprawia parametry i brzmienie urządzenia. Tak wysoki poziom dbałości o szczegóły sprawia, że przedwzmacniacz 740P należy do światowej czołówki.

Poza bogatym zestawem uniwersalnych wejść i wyjść, przedwzmacniacz 740P posiada również szeroki zestaw połączeń do sterowania. Poza obowiązkowym w urządzeniach interfejsem SimLink, kanadyjskie urządzenie dysponuje również wejściami Trigger, RS-232 i M-Lock. Pozwala to na łatwą integrację w każdym systemie, od Hi-Endowego stereo, po najwyższej klasy systemy domu inteligentnego i kina domowego. Dla najbardziej wymagających użytkowników dostępny jest zewnętrzny zasilacz 820S, który pozwoli na uzyskanie jeszcze doskonalszego dźwięku.

Główne cechy:
- Regulacja głośności M-eVOL2 z 530 krokami, pozwala na dokładną i płynną pracę
- Szeroki wachlarz konfigurowalnych wejść RCA i XLR
- Wyjścia RCA i XLR, o regulowanym, lub stałym poziomie
- Stabilizatory M-LoVo dbają o dostarczenie bardzo czystego napięcia zasilania
- System zasilania posiada system I2DCf, który poprawia jakość zasilania dzięki dodaniu cewki przy każdym elemencie aktywnym
- Kompatybilny z zasilaczem 820S, który pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszego brzmienia

Specyfikacja techniczna:
- Liczba wejść - XLR / RCA: 2 pary / 3 pary
- Czułość wejściowa 200 mV - 4,0 V RMS
- Impedancja wejściowa 22 000 Ω
- Gain 9dB
- Liczba wyjść - XLR / RCA: 1 para / 2 pary (stała + zmienna)
- Stosunek sygnału do szumu (20Hz-20kHz) 120dB @ pełne wyjście
- Pasmo przenoszenia (pełny zakres) 5 Hz - 100 kHz ± 0,1 dB
- Przesłuch przy 1 kHz -116dB
- Impedancja wyjściowa 50Ω
- THD (20Hz - 20kHz) 0,001%
- Zniekształcenie intermodulacyjne 0,0003%
- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 47,6 x 10,2 x 41,9 cm
- Waga 16 kg

Warunki gwarancji: 
Sprzęt marki Moon objęty jest 10-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

740p
3 Przedmioty

Specyficzne kody