Acoustic Energy AE100-2

Kolumna podstawkowa Acoustic Energy AE100-2
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Kolor kolumn do wyboru: czarny, biały lub orzech

645,00 zł
Brutto
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Kolumna podstawkowa Acoustic Energy AE100

AE100 to kompaktowa kolumna podstawkowa/półkowa, która doskonale odzwierciedla cechy Acoustic Energy.

AE100 został zaprojektowany z myślą o osiągnięciu wysokiego poziomu ciśnienia akustycznego z bardzo małej obudowy. Uzyskuje się to głównie dzięki zastosowaniu 110-milimetrowego przetwornika średniotonowego zbudowanego wokół systemu długiego wychylenia. Wydajność basu jest wzmocniona przez kanał w kształcie szczeliny, który posiada znaczną powierzchnię przekroju poprzecznego, jednocześnie niwelując problemy z turbulencją powietrza.

25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką wyposażony w firmową technologię Wide Dispersion jest umieszczony w 18-milimetrowej obudowie MDF. Biorąc pod uwagę wzorce projektowe z wielokrotnie nagradzanej serii Reference i wykończone w kolorze satynowej czerni lub winylowego forniru orzechowego, AE100 z pewnością będzie dobrze wyglądać w dowolnym miejscu, zapewniając jednocześnie dźwięk, który przeczy jego kompaktowym rozmiarom.

Stylowa, potężna seria głośników dla każdego entuzjasty sprzętu audio, uosabiająca wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy. Seria 100 wprowadziła szereg ewolucyjnych zmian skoncentrowanych na udoskonaleniu wrażeń odsłuchowych i łatwości, z jaką słuchacz może ustawić kolumny w pomieszczeniu, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza technologia WDT (Wide Dispersion TechnologyTM) z modelu AE1 Active została zaadaptowana do linii 100, tworząc znacznie ulepszoną dyspersję w pomieszczeniu dla 25-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. Przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 110 mm z papierowymi stożkami wykorzystują system napędowy pozwalający na duże wychylenia i są wentylowane przez porty szczelinowe znajdujące się z tyłu obudów 100, 109 i 107, co zapewnia mniejsze zabarwienie średnich tonów i lepszą odpowiedź basów. Zewnętrznie elegancki wygląd uzyskuje się dzięki atrakcyjnym opcjom wykończeniowym ze  schludnymi magnetycznymi maskownicami, które uzupełniają kompaktowe, smukłe obudowy z 18-milimetrowej płyty MDF.

Seria 100 jest dostępna w kolorze satynowej czerni, bieli (tylko AE100) i okleinie winylowej z orzecha włoskiego.

Specyfikacja Techniczna:

  • Głośnik niskotonowy: 110 mm, membrana papierowa
  • Głośnik wysokotonowy: 25 mm, kopułka tekstylna
  • Zakres częstotliwości: 45 Hz - 35 kHz
  • Efektywność: 87 dB
  • Rekomendowana moc: 75 W
  • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 3.6 kHz
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Konstrukcja: 2-drożna
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 270 x 160 x 240 mm
  • Waga (netto): 4 kg

Warunki gwarancji:
Produkty pasywne Acoustic Energy objęte są 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

ae100
8 Przedmioty

Specyficzne kody