Monitor Audio Bronze 50

Monitor Audio Bronze 50 6G

Kolumny głośnikowe podstawkowe.

Cena dotyczy 1szt.

Kolor do wyboru: Black, White, Walnut, Urban grey

845,00 zł
Brutto
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Kolumna podstawkowa Monitor Audio Bronze 50

Kolumny z serii Bronze zostały starannie zaprojektowane tak, by oferować prawdziwie brytyjską osobowość kojarzoną z Monitor Audio z dodanym atrakcyjnym współczesnym akcentem. Z myślą o Tobie udoskonaliliśmy ich konstrukcje, jakość wykonania i brzmienie.

Świeże spojrzenie na dizajn obudów zaowocowało czystymi, prostymi liniami. Są one dostępne w czterech nowoczesnych wykończeniach (biały, orzech, miejski szary i czarny), z eleganckimi, kontrastowymi frontami i pasującymi magnetycznymi maskownicami materiałowymi, zapewniającymi im subtelny wygląd.

Jedną z najbardziej przyciągających wzrok cech tych kolumn są akustycznie przezroczyste sześciokątne wzory dyspersyjne na maskownicach przetworników wysokotonowych. Kolumny Bronze stały się prawdziwie częścią prestiżowej rodziny głośników Monitor Audio, ponieważ taki sześciokątny wzór występuje również w naszych nagradzanych seriach Silver i Gold. Wzór ten nadaje Bronze wyjątkowy charakter, pozwalając, aby światło wydobywało blask charakterystycznej złotej kopułki głośnika wysokotonowego za maskownicą.

Bronze 50 zaprojektowane do grania w najmniejszych przestrzeniach mieszkalnych, kompaktowe i umożliwiające ustawienie na półce kolumny Bronze 50 oferują brzmienie, z którego słynie Monitor Audio, nawet gdy zostaną umieszczone blisko ściany. Są naprawdę wszechstronne i idealnie nadają się zarówno do systemów hi-fi, jak i do kina domowego - mogą także ożywić gry wideo, zapewniając graczowi wyjątkowe doświadczenia dźwiękowe. Może jeszcze ustawić głośniki Bronze AMS Dolby Atmos na każdej kolumnie Bronze 50, aby poprawić wrażenia przestrzenne.

Specyfikacja techniczna:

- System 2-drożny

- Pasmo przenoszenia (-6 dB) 62 - 25 000 Hz (pole wolne), 40-30 000 Hz (w pokoju)

- Czułość (2,83 V przy 1 m) 85 dB

- Nominalna impedancja 8 omów

- Minimalna impedancja 4,4 omów

- Maksymalny SPL 107 dBA (para)

- Obsługa zasilania (RMS) 80 watów

- Zalecane wymagania dotyczące wzmacniacza 20 - 80 W

- Bass reflex - system portów HiVe II

- Częstotliwość podziału 2500 Hz

- Przetworniki

1 x przetwornik bas / średni C-CAM 51/2 "

1 x 25 mm głośnik wysokotonowy C-CAM Gold Dome z falowodem UD

- Wymiary (wys. X szer. X gł.) 281 x 166 x 265 mm

- Waga 5 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Monitor Audio objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

bronze50
6 Przedmioty

Specyficzne kody