Elac Debut 2.0 F6.2

Kolumna podłogowa Elac Debut 2.0 F6.2
Cena dotyczy 1 szt.

2 099,00 zł
Brutto
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Kolumna podłogowa Elac Debut 2.0 F6.2

Model Debut F6.2 nie ma sobie równych, na nowo określając jakość dźwięku w klasie zaawansowanych konstrukcji audio. Sprawdzi się doskonale podczas tworzenia potężnego systemu stereo, czy też imponującego zestawu kina domowego.

Jedwabna 25-milimetrowa kopułka nowego przetwornika wysokotonowego z falowodem o głęboko sferoidalnym kształcie, ma za zadanie poprawę kontroli nad rozchodzeniem się fal dźwiękowych oraz chroni tweeter przed dyfrakcją – zjawiskiem charakterystycznym dla tradycyjnych obudów skrzynkowych. Wyposażony w szerokopasmową obudowę i zapewnia odtwarzanie nawet do 35 000 Hz, aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczne wysokie częstotliwości.

W głośnikach przeprojektowano stożek, który tym razem jest tkany z włókna aramidowego. Jest ono znacznie bardziej odporne na rozciąganie niż pozostałe polimery. Zapewnia również lepszy stosunek wytrzymałości do wagi i charakterystykę tłumienia w porównaniu z konwencjonalnymi membranami wykonanymi z papieru lub plastiku. Zastosowanie tego materiału oznacza szerszą przepustowość i płynniejszą reakcję, a co za tym idzie – lepszą charakterystykę dźwięku. W obudowie modelu F6.2 zastosowano trzy takie przetworniki. Wysokiej klasy zwrotnice odpowiadają za płynne przejścia między poszczególnymi przetwornikami.

Głośniki pracują w układzie trójdrożnym i wspomagane są przez trzy otwory wentylacyjne (bass-reflex). Obudowy serii Debut wykonano z grubej płyty MDF co zapewnia kolumnom długowieczność i bezproblemowe działanie przez lata. Zastosowano szereg usztywnień, co znacznie zmniejsza drgania obudowy, które powodują niepożądane zabarwienie dźwięku.

Specyfikacja techniczna:
- 3-drożna konstrukcja bass-reflex,
- trzy zaawansowane przetworniki niskotonowe,
- wewnętrznie usztywniona obudowa z płyty MDF
- Obudowa Bass-reflex
- Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 6-1/2″ Aramid Fiber
- Przetwornik wysokotonowy 1″ Cloth Dome
- Pasmo przenoszenia 39Hz – 35000Hz
- Skuteczność 87db @2.83v/1m
- Impedancja 6 Ω
- Częstotliwość podziału 90Hz/2200Hz
- Wymiary (S x W x G) mm 195 x 1097 x 268
- Waga kg 19.9

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Elac objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

f6.2
6 Przedmioty

Specyficzne kody