Focal Chora 826

FOCAL CHORA 826

W ofercie mamy kolumny podłogowe firmy FOCAL model CHORA 826. Sprzęt jest nowy. Jako autoryzowany dealer FOCAL mamy dostęp do wszystkich modeli firmy w atrakcyjnych cenach.

Kolor BLACK, WALNUT LUB WHITE STYLE

Zapraszamy do naszego sklepu, możliwość odsłuchu, miła i fachowa obsługa.

2 699,00 zł
Brutto
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Kolumna podłogowa Focal Chora 826

Kolumna bass-refleks Chora 826 jest ucieleśnieniem dostępnych wysokiej jakości rozwiązań, zapewniających pełną przyjemność słuchania. Wyposażone w ekskluzywny przetwornik Slatefiber opracowany i wyprodukowany w siedzibie Focal we Francji, kolumny zapewniają zrównoważoną i precyzyjną średnicę i doskonale artykułowany bas, dzięki czemu możesz cieszyć się dużym, pełnym i hojnym dźwiękiem. Ponadto obecność aerodynamicznego portu przedniego eliminuje zniekształcenia.

Elegancki, nowoczesny design w połączeniu z pochyloną podstawą dla lepszego obrazowania dźwięku sprawiają, że Chora 826 jest flagowym modelem tej linii, idealnym do dużych pomieszczeń.

Chora to perfekcyjna integracja głośników wyprodukowanych we Francjii wyposażonych min. w ekskluzywną membranę nowej generacji Slatefiber, owoc 40 lat badań akustycznych. Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby spełnić oczekiwania w zakresie reprodukcji dźwięku i estetyki.

Precyzyjny dźwięk

Oprócz głośnika wysokotonowego TNF Aluminium / Magnesium z jego jedwabistą górą, głośniki niskotonowe z membraną Slatefiber

zapewniają mocny bas, a średnie tony są bardzo precyzyjne. Nie brakuje tu harmonii, a Time Alignment (wyrównanie czasowe ) wszystkich przetworników zapewnia obraz dźwiękowy skoncentrowany na słuchaczu.

Lider pośród konkurencji

Linia głośników Chora przekroczy Twoje oczekiwania. Dzięki skrupulatnemu projektowi, wysokiej wydajności i trzem nowoczesnym

wykończeniom do wyboru ,jest niezaprzeczalnym liderem w swojej kategorii cenowej.

Przetworniki

Głośnik niskotonowy i głośnik średniotonowy / basowy, oba wyposażone w stożek Slatefiber, działają w idealnej harmonii, zapewniając zmysłowe odtwarzanie dźwięku i doskonałe brzmienie basów w nowej linii głośników od Focal. Dźwięk linii Chora odnajduje pełny wymiar w Twoim pokoju odsłuchowym, z dynamiczną średnicą i niezwykłą mocą. Przedni port umieszczony jest pod głośnikiem, aby zmniejszyć zniekształcenia, a dzięki pochyleniu stojaka głośnika funkcja Time Alignment zapewnia scenę dźwiękową skoncentrowaną na słuchaczu.

Slatefiber

Technologia Slatefiber, tylko od Focal, polega na wykorzystaniu przetworzonych, nietkanych włókien węglowych stosowanych w formie

sandwicha (taki jak np. sandwich F w linii Aria) między dwiema warstwami polimeru termoplastycznego. W dążeniu do perfekcji inżynierowie Focal zdecydowali się na zastosowanie włókien węglowych, wszystkie skierowane w tym samym kierunku, aby osiągnąć jeszcze większą sztywność i lepsze tłumienie. Wyprodukowana we Francji w Saint-Etienne przy użyciu ultranowoczesnych systemów przemysłowych, membrana Slatefiber ma efekt „łupka" co zapewnia membranie lepsze tłumienie i sztywność, ale także lekkość - trzy „podstawowe" cechy dobrego głośnika. Materiał Slatefiber z którego są zrobione membrany linii Chora ,stały się punktem

odniesienia dla poziomu High-Fidelity w swojej kategorii cenowej.

Specyfikacja techniczna:

- 3-drożny głośnik podłogowy bass-reflex

- Przetworniki

2 x 61/2 "(16,5 cm) głośnik niskotonowy Slatefiber

16,5 cm Slatefiber Midrange

1 "(25 mm) wysokotonowy kopułkowy odwrócony TNF Al / Mg

- Czułość 91dB

- Pasmo przenoszenia 48 Hz - 28 kHz

- Dolna częstotliwość graniczna 39 Hz

- Nominalna impedancja 8Ω

- Minimalna impedancja 2,9Ω

- Rekomendowana moc wzmacniacza 40/250W

- Podział zwrotnicy 270 Hz - 2,700 Hz

- Wymiary (WxHxD) 30,3 x 38,8 x 105,3 cm

- Waga 21,15 kg

chora826
6 Przedmioty

Specyficzne kody