Acoustic Energy AE109

Kolumna podłogowa Acoustic Energy AE109
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Kolory do wyboru: Czarny, Biały lub Orzech

1 495,00 zł
Brutto
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Kolumna podłogowa Acoustic Energy AE109

AE109 został zaprojektowany tak, aby oferować bezproblemową, wypełniającą pomieszczenie wydajność - ze smukłej kolumny podłogowej. W taki sam sposób, jak uznany na całym świecie pierwowzór - AE109 - 20 lat temu. W tym celu zastosowano dwa papierowe przetworniki o średnicy 110 mm, wykorzystujące system napędowy o bardzo dużej sile, we współpracy z 25 mm głośnikiem wysokotonowym, z miękką kopułką. 2,5-drożna zwrotnica charakteryzuje się unikalną topologią umożliwiającą integrację i moc, które wcześniej były nieosiągalne dla tego typu kolumn. Szczególną uwagę zwrócono na wyrównanie fazy i czasu, aby uzyskać możliwie najbardziej spójną wydajność.

Podobnie jak kolumna podstawkowa AE100, przetwornik i zwrotnica są umieszczone w solidnej obudowie z płyty MDF o grubości 18 mm, która nawiązuje stylistycznie do wielokrotnie nagradzanej serii Reference. Rezultatem jest produkt audio o czystych i uporządkowanych liniach, który nadal może zapewnić ekscytującą i mocną prezentację, której oczekują właściciele Acoustic Energy. Dostępne są wykończenia w okleinie winylowej w kolorze satynowej czerni i orzecha.

Stylowa, potężna seria głośników dla każdego entuzjasty sprzętu audio, uosabiająca wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy. Seria 100 wprowadziła szereg ewolucyjnych zmian skoncentrowanych na udoskonaleniu wrażeń odsłuchowych i łatwości, z jaką słuchacz może ustawić kolumny w pomieszczeniu, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza technologia WDT (Wide Dispersion TechnologyTM) z modelu AE1 Active została zaadaptowana do linii 100, tworząc znacznie ulepszoną dyspersję w pomieszczeniu dla 25-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. Przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 110 mm z papierowymi stożkami wykorzystują system napędowy pozwalający na duże wychylenia i są wentylowane przez porty szczelinowe znajdujące się z tyłu obudów 100, 109 i 107, co zapewnia mniejsze zabarwienie średnich tonów i lepszą odpowiedź basów. Zewnętrznie elegancki wygląd uzyskuje się dzięki atrakcyjnym opcjom wykończeniowym ze  schludnymi magnetycznymi maskownicami, które uzupełniają kompaktowe, smukłe obudowy z 18-milimetrowej płyty MDF.

Seria 100 jest dostępna w kolorze satynowej czerni, bieli (tylko AE100) i okleinie winylowej z orzecha włoskiego.

Specyfikacja Techniczna:

  • Głośnik niskotonowy: 2 x 110 mm, membrana papierowa
  • Głośnik wysokotonowy: 25 mm, kopułka tekstylna
  • Zakres częstotliwości: 40 Hz - 35 kHz
  • Efektywność: 89 dB
  • Rekomendowana moc: 150 W
  • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2.3 kHz
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Konstrukcja: 2.5-drożna
  • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 800 x 160 x 240 mm
  • Waga (netto): 17.5 kg

Warunki gwarancji:
Produkty pasywne Acoustic Energy objęte są 3-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

ae109
8 Przedmioty

Specyficzne kody