Ruark Audio MRX

Ruark Audio MRX

Kolory do wyboru: WALNUT, SOFT GREY

2 190,00 zł
Brutto
Ilość

STREAMING JAK MARZENIE

MRx został zbudowany z myślą o strumieniowaniu muzyki i oferuje fantastyczne rozwiązania. Do bezpośredniego przesyłania muzyki służy odbiornik Bluetooth, który szybko pozwoli cieszyć się jakością CD dzięki kodekowi aptX. Szerokopasmowe łącze internetowe pozwala czerpać muzykę z radia internetowego i szerokiej gamy serwisów strumieniowych: Spotify, Deezer, Tidal, Amazon Music. Dodatkowo odtwarzacz można muzykę zapisaną na komputerze, telefonie czy dysku NAS.

OSIĄGI Hi-Fi

Budowa MRx bazuje na rozwiązaniach z nagradzanego MR1. Nowa membrana i neodymowy napęd sprawiły, że ten szerokopasmowy głośnik osiąga parametry niedostępne dla konkurencji. Dwa takie głośniki umieszczono w obudowie z portami bas-refleks, a zasilono wysokiej jakości wzmacniaczem w klasie AB. Dzięki najnowszym osiągnięciom w cyfrowej obróbce dźwięku stereofonia uzyskiwana z MRx zaprzecza jego niewielkim wymiarom.

ŁATWOŚĆ KONTROLI

Stylowa gałka na froncie MRx pozwala na łatwe wybranie źródła i poziomu głośności, ale pełna kontrola uzyskiwana jest przez aplikację Ruark Link. Aplikacja pozwala uzyskać informacje o odtwarzanej muzyce, a także pozwala zarządzać funkcjami multiroom. Również modele R2 Mk3, R5 i R7 Mk3 są kompatybilne z aplikacja Ruark Link.

OGÓLNOŚWIATOWE RADIO

Dzięki wbudowanemu tunerowi radia internetowego MRx daje nielimitowany dostęp do rozgłośni radiowych. Mieszkając za granicą, można ciągle mieć dostęp do znajomych audycji, a szukając nowej muzyki użytkownik nie jest ograniczony do macierzystego kraju. MRx wspiera również radiowe podcasty i serwisy informacyjne co pozwala być na bieżąco.

WYSOKIEJ JAKOŚCI BLUETOOTH

Szybkie i łatwe połączenie to domena wbudowanego odbiornika Bluetooth w standardzie aptX zapewniającym jakość transmisji na poziomie płyty CD. Coraz więcej smartfonów i laptopów posiada taki moduł, co w połączeniu z MRx pozwala na uzyskanie świetnego dźwięku.

RÓWNIEŻ POŁĄCZENIA PRZEWODOWE

Równolegle do łączności bezprzewodowej MRx pozwala na połączenia przewodowe pod postacią wejścia analogowego i cyfrowego wejścia optycznego. Pozwala to na podłączenie urządzeń takich jak m.in. gramofon, Amazon Dot, Google Chromecast, czy Apple AirPort Express. Dodatkowo port USB pozwala odtwarzać muzykę z przenośnych pamięci w wielu popularnych kodekach. Wszystkie wejścia współpracują z systemem multiroom, więc ich sygnał mogą być wysyłane do innych urządzeń w sieci.

POŁĄCZENIE ETHERNET

MRx posiada doskonały moduł łączności bezprzewodowej, ale w niektórych sytuacjach lepiej sprawdza się połączenie przewodowe. Z tyłu kolumny znajduje się port RJ45 pozwalający na niezawodne połączenie z internetem. To idealny sposób na korzystanie z dobrodziejstw strumieniowania muzyki w miejscach, gdzie zasięg Wi-Fi jest słaby.

MULTIROOM

Dzięki funkcjonalności multiroom można stworzyć sieć urządzeń audio złożoną z MRx, oraz innych produktów Ruark: R2 Mk3, R5, R7 Mk3. Przy pomocy aplikacji Ruark Link można zarządzać głośnością, grupować urządzenia w strefy, oraz współdzielić miedzy nimi muzykę.

PERFEKCYJNY DŹWIĘK

MRx zawiera liniowy wzmacniacz w klasie AB z wysokiej jakości zasilaczem impulsowym. Takie wzmacniacze są używane w najlepszych urządzeniach na świecie i naszym zdaniem brzmią znacznie lepiej niż wzmacniacze impulsowe. Razem z nowymi głośnikami te wzmacniacze są powodem dlaczego MRx brzmi tak dobrze.

UNIWERSALNY GŁOŚNIK

MRx został zaprojektowany tak, żeby mógł pracować w poziomie i pionie, oraz ma wbudowane gniazdo umożliwiające montaż na ścianie. Przełącznik z tyłu urządzenia pozwala MRx pracować samodzielnie lub w parze z drugim MRx w układzie stereo. Niezależnie od tego jak będzie on użytkowany, ten głośnik dostarcza przestrzennego i naturalnego dźwięku.

BEZPRZEWODOWY DOSTĘP DO MUZYKI

Poprzez aplikację Ruark Link odtwarzać można muzykę zapisaną na komputerach, smartfonach i dyskach NAS dostępnych w lokalnej sieci. Dzięki temu MRx jest idealny w kwestii odtwarzania plików muzycznych z różnych źródeł. Wspiera on najpopularniejsze kodeki takie jak WAV, WMA, AAC, FLAC i MP3. Ta funkcjonalność wymaga certyfikatu DLNA dla urządzenia z którego strumieniowana jest muzyka.

PIĘKNE BRZMIENIE I WYGLĄD

MRx zbudowano z selekcjonowanych materiałów, które wybraliśmy w oparciu o lata projektowania i budowania kolumn głośnikowych. Dodatkowo, rozumiemy estetykę, to jak połączenie ręcznie wykańczanych obudów, metalowej podstawy i brytyjskiej dzianiny tworzy coś specjalnego. Piękno tkwi w prostocie: nie tylko w łatwości użytkowania, ale również w wyszukanym, ponadczasowym projekcie.

Specyfikacja techniczna:

• Łączność: Bluetooth, Wi-Fi, DLNA

• Radio interentowe

• Odbiornik audio Bluetooth V4.0, SBC, AAC, A2DP i aptX zapewnia dźwięk o jakości CD z kompatybilnymi urządzeniami

• Możliwość pracy w wielu pomieszczeniach umożliwia połączenie dwóch lub więcej MRx w celu uzyskania zsynchronizowanego dźwięku w całym domu.

• Port odtwarzania USB. Obsługiwane kodeki to WAV, WMA, AAC, FLAC i MP3

• Złącze Ethernet do bezpośredniego połączenia sieciowego

• Aplikacja Ruark Link zapewnia pełną kontrolę nad MRx z urządzeń z systemem iOS i Android

• Wejścia cyfrowe: LAN, USB, optyczne (combo)

• Wejścia analogowe: 3,5 mm

• Obsługiwane serwisy muzyczne: Spotify Connect, Deezer, TIDAL

• Regulacja tonów niskich i wysokich

• Funkcja Loudness

• Wzmacniacz klasy A-B,moc 20W

• Wymiary (W/S/G): 18/30/18 cm

• Masa: 3,4 kg

mrx
4 Przedmioty

Specyficzne kody