Naim Uniti Atom HDMI + Focal Chora 826

Wysokiej klasy zestaw stereo składający się z kolumn podłogowych firmy FOCAL model CHORA 826 wzmacniacza all in one firmy NAIM model UNITI ATOM HDMI.

Kolor kolumn do wyboru: DARK WOOD, LIGHT WOOD, BLACK

Zapraszamy do naszego sklepu, możliwość odsłuchu, miła i fachowa obsługa.

19 990,00 zł
Brutto
Ilość

Audiofilski system all-in-one Naim Uniti Atom

Uniti Atom, piękne i kompaktowe urządzenie "wszystko w jednym" jest w stanie dostarczyć dźwięk audiofilskiej jakości. Obojętnie jakie źródło wybierzesz, muzyka zostanie przekształcona, w niezwykłe soniczne wydarzenie. Ten odtwarzacz wykorzystuje najlepsze rozwiązania, jakie udało się zaimplementować w tak kompaktową obudowę. Urządzenie wyposażono we wzmacniacz, zapewniający 40W mocy na kanał, dzięki czemu jesteśmy w stanie napędzić większość kolumn dostępnych na rynku. Detal i głębia, jaką usłyszysz wprawi Cię w osłupienie.

Obojętnie jakie wybierzesz źródło, rewolucyjny odtwarzacz Uniti poradzi sobie z odtworzeniem dźwięku w sposób perfekcyjny. Odtwarzaj, stream'uj, rip'uj oraz przechowuj muzykę w niezrównanej jakości. Nowy Uniti pozwala na zsynchronizowanie ze sobą aż 6 systemów Uniti, lub innych urządzeń strumieniujących Naim, aby odtwarzać tą samą muzykę na wszystkich jednocześnie, lub inną na każdym.

Specyfikacja techniczna:

- Moc: 40W na kanał

- Obsługa aplikacją

- Wi-Fi

- Bluetooth aptX HD

- AirPlay

- Serwisy strumieniowe: Tidal, Spotify

- Google Cast

- Radio internetowe

- Wbudowany dysk twardy

- Multiroom

- Wejścia:

2 x Optical TOSLink (24bit/96kHz)

1 x Coaxial RCA (24bit/192kHz, DoP 64Fs)

1 x BNC (192kHz, DoP 64Fs)

HDMI ARC

1 x RCA

2 x USB Typ A (przód i tył)

- Wyjścia:

HDMI

1 x Stereo power amplifier

1 x RCA sub/pre

1 x 3.5mm złącze jack

- Wymiary: 95 mm x 245 mm x 265 mm (H x W x D)

- Waga: 7 kg

Kolumna podłogowa Focal Chora 826

Kolumna bass-refleks Chora 826 jest ucieleśnieniem dostępnych wysokiej jakości rozwiązań, zapewniających pełną przyjemność słuchania. Wyposażone w ekskluzywny przetwornik Slatefiber opracowany i wyprodukowany w siedzibie Focal we Francji, kolumny zapewniają zrównoważoną i precyzyjną średnicę i doskonale artykułowany bas, dzięki czemu możesz cieszyć się dużym, pełnym i hojnym dźwiękiem. Ponadto obecność aerodynamicznego portu przedniego eliminuje zniekształcenia.

Elegancki, nowoczesny design w połączeniu z pochyloną podstawą dla lepszego obrazowania dźwięku sprawiają, że Chora 826 jest flagowym modelem tej linii, idealnym do dużych pomieszczeń.

Chora to perfekcyjna integracja głośników wyprodukowanych we Francjii wyposażonych min. w ekskluzywną membranę nowej generacji Slatefiber, owoc 40 lat badań akustycznych. Każdy szczegół został starannie przemyślany, aby spełnić oczekiwania w zakresie reprodukcji dźwięku i estetyki.

Precyzyjny dźwięk

Oprócz głośnika wysokotonowego TNF Aluminium / Magnesium z jego jedwabistą górą, głośniki niskotonowe z membraną Slatefiber

zapewniają mocny bas, a średnie tony są bardzo precyzyjne. Nie brakuje tu harmonii, a Time Alignment (wyrównanie czasowe ) wszystkich przetworników zapewnia obraz dźwiękowy skoncentrowany na słuchaczu.

Lider pośród konkurencji

Linia głośników Chora przekroczy Twoje oczekiwania. Dzięki skrupulatnemu projektowi, wysokiej wydajności i trzem nowoczesnym

wykończeniom do wyboru ,jest niezaprzeczalnym liderem w swojej kategorii cenowej.

Przetworniki

Głośnik niskotonowy i głośnik średniotonowy / basowy, oba wyposażone w stożek Slatefiber, działają w idealnej harmonii, zapewniając zmysłowe odtwarzanie dźwięku i doskonałe brzmienie basów w nowej linii głośników od Focal. Dźwięk linii Chora odnajduje pełny wymiar w Twoim pokoju odsłuchowym, z dynamiczną średnicą i niezwykłą mocą. Przedni port umieszczony jest pod głośnikiem, aby zmniejszyć zniekształcenia, a dzięki pochyleniu stojaka głośnika funkcja Time Alignment zapewnia scenę dźwiękową skoncentrowaną na słuchaczu.

Slatefiber

Technologia Slatefiber, tylko od Focal, polega na wykorzystaniu przetworzonych, nietkanych włókien węglowych stosowanych w formie

sandwicha (taki jak np. sandwich F w linii Aria) między dwiema warstwami polimeru termoplastycznego. W dążeniu do perfekcji inżynierowie Focal zdecydowali się na zastosowanie włókien węglowych, wszystkie skierowane w tym samym kierunku, aby osiągnąć jeszcze większą sztywność i lepsze tłumienie. Wyprodukowana we Francji w Saint-Etienne przy użyciu ultranowoczesnych systemów przemysłowych, membrana Slatefiber ma efekt „łupka" co zapewnia membranie lepsze tłumienie i sztywność, ale także lekkość - trzy „podstawowe" cechy dobrego głośnika. Materiał Slatefiber z którego są zrobione membrany linii Chora ,stały się punktem

odniesienia dla poziomu High-Fidelity w swojej kategorii cenowej.

Specyfikacja techniczna:

- 3-drożny głośnik podłogowy bass-reflex

- Przetworniki

2 x 61/2 "(16,5 cm) głośnik niskotonowy Slatefiber

16,5 cm Slatefiber Midrange

1 "(25 mm) wysokotonowy kopułkowy odwrócony TNF Al / Mg

- Czułość 91dB

- Pasmo przenoszenia 48 Hz - 28 kHz

- Dolna częstotliwość graniczna 39 Hz

- Nominalna impedancja 8Ω

- Minimalna impedancja 2,9Ω

- Rekomendowana moc wzmacniacza 40/250W

- Podział zwrotnicy 270 Hz - 2,700 Hz

- Wymiary (WxHxD) 30,3 x 38,8 x 105,3 cm

- Waga 21,15 kg

atom826
3 Przedmioty

Specyficzne kody