Naim NAIT 5Si

Wzmacniacz stereofoniczny Naim NAIT 5si

8 599,00 zł
Brutto
Ilość

Wzmacniacz stereofoniczny zintegrowany Naim NAIT 5si

Minęły dziesięciolecia, ale fundamentalna rola Nait 5si, w stosunku do jego poprzednika, nie zmieniła się. Inżynieryjne wyzwanie – poprawić brzmienie, pozostawiając przy tym wysoką moc, wyjątkową jakość wykonania i rzetelność budowy – pozostało to samo. Od czasu oryginalnego Naima techniki wzmacniające znacząco się zmieniły, więc nawet, jeśli Nait 5si zajmuje tę samą pozycję w ofercie tej firmy, jaką zajmował jego poprzednik, Nait, jego brzmienie jest znacznie lepsze. Nait 5si umożliwia podłączenie czterech analogowych źródeł i oddaje 60 W na kanał.
Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy oraz wiele rozwiązań zaczerpniętych z szerokiej gamy innych produktów Naima odzwierciedlają możliwości, jakie daje połączenie innowacyjnej technologii oraz wieloletniego doświadczenia. Nait 5si zapewnia czystość, dynamikę i przede wszystkim powoduje uzależnienie się od naturalnego brzmienia. Tak jak w oryginalnym Naicie z 1983 roku…
NAIT 5si został wyposażony w lepszy zasilacz i oddaje 60 W na kanał (przy 8 Ohm). Znajdziemy w nim także nowe wyjście słuchawkowe 6,35 mm. Dzięki lepszym komponentom i na nowo opracowanej topologii NAIM 5si przewyższa wszystkie swoje dotychczasowe wersje.

Specyfikacja techniczna:
- 60 wat na kanał (przy 8 ohm) i 90 Wat (przy 4 ohm)
- 4 wejścia analogowe:2 x DIN, 2x RCA
- Frontowe gniazdo słuchawkowe 6.35 mm
- Zaprojektowany toroidalny transformator z dwoma oddzielonymi zwojami
- Aluminiowa obudowa
- Brytyjski dizajn i wykonanie
- Wymiary (WxSxG) 7 x 43,2 x 31,4 cm
- Waga 6,4 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

5si
5 Przedmioty

Specyficzne kody