Cambridge Audio CXC Black Edition

Cambridge Audio CXC Black / Czarny - Limitowana edycja 2023

2 890,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

CX SERIES 2

BLACK EDITION

Czerń to nowa czerń

Piękno pracy w niezależnej firmie polega na tym, że jeśli ktoś wpadnie na pomysł typu „Co by było, gdybyśmy stworzyli limitowaną serię CX Series 2 z tym samym wspaniałym dźwiękiem, tylko w kolorze czarnym?” i wszyscy się zgodzą, wtedy możemy po prostu to zrobić. ​

CX Black Edition jest tak prosty, że pomyśleliśmy, że będzie wyglądał naprawdę fajnie – i oto jest. Ale jak wszystkie dobre rzeczy, jest pewien haczyk: robimy tylko 1000 sztuk każdego modelu. ​

A więc to CX Black Edition naszych wzmacniaczy CXA81 i CXA61. Do tego odtwarzacz sieciowy Black Edition CXN V2 i transport CD CXC. Wszystkie zaprojektowane w Londynie, aby idealnie do siebie pasowały i ładnie współgrały z każdym czarnym zestawem hi-fi, który już posiadasz.

Zupełnie nowy wygląd, ten sam wspaniały dźwięk

Seria CX zawsze polegała na zwiększaniu wydajności dźwięku. Świadczą o tym stosy nagród z całego świata. Teraz, przez ograniczony czas, możesz zdobyć ten dźwięk w nowym, całkowicie czarnym, specjalnym projekcie. Czarna, matowa, anodowana aluminiowa deska rozdzielcza modelu CX Black Edition jest ozdobiona jedynie dyskretnym, błyszczącym czarnym logo.

Zaprojektowany, aby się wyróżniać lub wtopić

CX Black Edition to wybór matowej czerni zamiast księżycowej szarości, wybór minimalistycznego projektu z zestawem czarnych komponentów CX lub wybór potraktowania istniejącego czarnego zestawu hi-fi kawałkiem doskonałości dźwięku CX.

Kiedy odeszli, odeszli

Każdy model CX Black Edition jest ściśle limitowany do 1000 sztuk na całym świecie — więc jeśli chcesz jeden, a nawet pełny zestaw, lepiej się nie krępuj. Jest to oferta typu „kto pierwszy, ten lepszy”. Zgodnie z edycjami specjalnymi, do każdego egzemplarza dołączony jest certyfikat autentyczności.

Nagroda za życie

Obudowa ze stali, z matową czarną anodowaną aluminiową obudową, CX Black Edition nagrodzi Cię wyjątkowym dźwiękiem, który zabierze Cię do serca Twojej muzyki przez wiele lat. Jedyne, o co prosimy, to nie zastanawiać się zbyt długo, ponieważ te specjalne modele nie będą dostępne zbyt długo.

Cambridge Audio CXC Black / Czarny

Nagradzająca wydajność

Spędziłeś lata na kolekcjonowaniu płyt CD, więc dlaczego nie dać im również ulepszenia dźwięku CX? CXC to transport CD, który został zaprojektowany do współpracy z przetwornikami cyfrowo-analogowymi i kompatybilnymi wzmacniaczami – takimi jak nasz wielokrotnie nagradzany CXA81. Usłyszysz niesamowitą szczegółowość swoich płyt, być może po raz pierwszy. CXC tchnie nowe życie w płyty CD – zapewniając wiele lat przyjemności z ich używania.

Wersja czarna CX

Firma Cambridge Audio przedstawia limitowaną edycję 1000 sztuk każdego modelu CX Series 2 w minimalistycznym matowym czarnym wykończeniu z dyskretnym, błyszczącym czarnym brandingiem. Ten sam nagradzany dźwięk, co CX, tylko w kolorze czarnym. Dlaczego? Ponieważ firma Cambridge pomyślała, że będą wyglądać zabójczo fajnie. Jeśli chcesz trochę, nie zwlekaj – CX Black Edition nie będzie dostępny długo.

Zrób jedną rzecz dobrze

CXC jest całkowicie czyste. Jest zbudowany do odczytu cyfrowych informacji audio na płytach CD z absolutną dokładnością i spójnością. Następnie przekazuje ten sygnał do przetwornika cyfrowo-analogowego, takiego jak nasz DacMagic 200M lub wysokiej jakości przetworniki cyfrowo-analogowe stosowane we wzmacniaczach CX. Każdy komponent w CXC koncentruje się na wykonywaniu tego zadania z precyzją.

Precyzyjna jazda

Napęd dysków w CXC został oryginalnie zaprojektowany przez naszych inżynierów dla naszych wysokiej klasy odtwarzaczy CD. Słynny S3 Servo nie jest uniwersalnym napędem dysków. Obracając płyty audio CD z prędkością wymaganą do wyszukiwania danych, zapewnia odtwarzaczowi CXC wielokrotnie nagradzaną precyzję i stabilność dźwięku.

Bądźmy fizyczni

CXC korzysta z akustycznie wytłumionej metalowej obudowy. Zapewnia, że siły zewnętrzne nie zakłócają sygnału cyfrowego. CXC ma do wyboru wyjścia cyfrowe S/PDIF – jedno koncentryczne, drugie optyczne. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego przetwornika cyfrowo-analogowego, niezależnie od tego, czy jest to jednostka samodzielna, czy zintegrowana ze wzmacniaczem.

Kompletna kontrola

CXC jest dostarczany z pilotem, dzięki czemu możesz dokładnie wybrać, czego chcesz słuchać. A wszystkie piloty z serii CX mogą sterować każdym komponentem CX, więc do wykonywania kluczowych poleceń wystarczy tylko jedno urządzenie. Ewentualnie użyj elementów sterujących z przodu CXC.

Zaprojektowany na całe życie

Kolekcja płyt CD powinna wystarczyć na całe życie. Zaprojektowaliśmy i skonstruowaliśmy transport CD CXC, aby zrobić to samo. Wykonane na zamówienie serwo S3 zostało stworzone do precyzyjnego odtwarzania płyt CD przez wiele lat. A dzięki eleganckim, minimalistycznym liniom wykonanym z aluminium i stali ponadczasowy design CXC przetrwa zarówno pod względem fizycznym, jak i estetycznym.

Cechy charakterystyczne:

 • Wysokiej jakości transport audio CD – do szczegółowego odtwarzania muzycznych płyt CD
 • Specjalnie zaprojektowane serwo S3 – doskonała prędkość dysku i bezbłędne odtwarzanie
 • Tylko cyfrowe wyjście koncentryczne i optyczne S/PDIF — dla czystego cyfrowego sygnału audio
 • Odtwarzanie bez przerw – idealne do klasycznych utworów i miksów DJ-skich
 • Akustycznie wytłumiona metalowa obudowa — izoluje komponenty, zapewniając najwyższą wydajność

Specyfikacja Techniczna:

 • Cyfrowe wyjścia audio Koncentryczne: S/PDIF i optyczne TOSLINK
 • Impedancja wyjściowa: S/PDIF <75 omów
 • Maksymalny pobór mocy: 25W
 • Pobór mocy w stanie czuwania: <0,5W
 • Odtwarzanie bez przerw: Tak
 • Zdalne sterowanie: Tak
 • Wymiary (Wys. x Szer. x Gł.): 85 x 430 x 315 mm
 • Waga: 4,7 kg

cxcbe
1 Przedmiot

Specyficzne kody