Cambridge Audio DacMagic Plus

Przetwornik cyfrowo/analogowy Cambridg Audio DacMagic Plus

Przetwornik DAC to samodzielna jednostka zdolna do przetwarzania sygnału cyfrowego na analogowy, który następnie zostaje wysłany do wzmacniacza. Stąd też posiada komplet wejść cyfrowych np. koaksjalnych, optycznych oraz wyjść analogowych np.: 2xRCA, 2xXLR etc.

1 790,00 zł
Brutto
Ilość

Ulepszanie legendy nie jest łatwe, ale firma Cambridge Audio wróciła do deski kreślarskiej, aby stworzyć konwerter DacMagic Plus, posiadający nowe, ekscytujące możliwości, łączność bezprzewodową oraz, najlepsze ze wszystkiego, znacznie ulepszoną wydajność audio.
Żyjemy w świecie ogromnych muzycznych możliwości. Komputery, telewizory i odtwarzacze Blu-ray są w stanie kierować dźwięk audio do twojego systemu hi-fi, ale ponieważ zostały pierwotnie skonstruowane do wykonywania innych zadań, ich wyjścia audio mają niską jakość. Ale zwykłe podłączenie ich do konwertera DacMagic Plus pozwala ominąć wbudowane konwertery, transformując ich nieciekawą wydajność w coś całkowicie spektakularnego!
Praca konwertera DacMagic Plus polega na pobieraniu cyfrowego sygnału audio z komputera, stacji dokującej iPoda lub telewizora, analizowaniu go i ulepszaniu go za pomocą naszego inteligentnego algorytmu ATF2. Jest bardzo uniwersalny i obsługuje muzykę cyfrową we wszystkich formatach. Konwerter DacMagic Plus obsługuje nawet 24-bitowe dane poprzez magistralę USB, co pozwala cieszyć się jakością lepszą, niż jakość płyty kompaktowej z nieskompresowanych danych, przechowywanych w komputerze.
A powiązanie z konwerterem DacMagic Plus naszego odtwarzacza plug-and-play model BT100 umożliwi bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z iPhona, smartfonu z systemem Android, tabletu, laptopa lub dowolnego urządzenia, wyposażonego w technologię Bluetooth*. Najlepsze ze wszystkiego, jeśli twój smartfon, tablet lub komputer Apple obsługuje high-endowy kodek aptX, możesz odtwarzać muzykę z audiofilską jakością z urządzenia, podłączonego do konwertera DacMagic Plus.
Oczywiście zakres muzyki, dostępnej obecnej dla urządzeń przenośnych, jest prawie nieskończony, jak również możliwości odtwarzania i sterowania, a serwisy muzyczne online, takie jak Spotify lub Last FM są w stanie dostarczać muzykę klasy hi-fi w oszałamiającej jakości.

Właściwości:
- 24-bitowe bliźniacze konwertery cyfrowo-analogowe Wolfson WM8740 w podwójnej konfiguracji różnicowej.
- Nowe technologie ATF2™ firmy Anagram, upsampling audio 24-bity/384kHz / redukcja błędów synchronizacji.
- Opcjonalny tryb przedwzmacniacza cyfrowego, umożliwiający bezpośrednie podłączanie konwertera do wzmacniacza mocy lub aktywnych głośników.
- Nie wymagający sterowników interfejs USB audio 1.0; 24-bity/96kHz
- Interfejs USB audio 24-bity/192kHz USB Audio 2.0 z trybem ASIO lub Kernel Streaming.
- Asynchroniczny transfer USB w celu zapewnienia bardzo małych błędów synchronizacji.
- Specjalnie dobrane filtry cyfrowe - faza liniowa, faza minimalna, strome.
- Symetryczne wyjście audio na gniazda XLR oraz wyjście audio na gniazdach CINCH.
- Dwa, 24-bitowe wejścia cyfrowe (każde z nich jako optyczne i koncentryczne)
- Gniazdo wejściowe do podłączania opcjonalnego odbiornika Bluetooth BT100 - umożliwiającego odtwarzanie lub upsampling z dowolnego urządzenia Bluetooth, sparowanego z konwerterem DacMagic.
- Obsluga wysokiej jakości kodeka Bluetooth typu apt-X, jak również standardowego SBC.

Podstawowe właściwości:
- Przetwornik cyfrowo/analogowy Dual Wolfson WM8740 24bit DACs
- Cyfrowy filtr Analog Devices ADSP21261 DSP upsampling to 24-bit/384kHz
- Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz (+/-0.1dB)
- Stosunek sygnał/szum 112dB
- Częstotliwości wchodzące: 32kHz, 44.1kHz, 48kHz, 88.2kHz, 96kHz, 176.4kHz (Digital 1/2 Input), 192kHz
- Maksymalny pobór mocy: 12W
- Wymiary: 52x215x191mm
- Waga: 1.2kg

dacmagicplus
10 Przedmioty

Specyficzne kody