Arcam AVR550

Amplituner sieciowy Arcam AVR550

Jako jedna z nielicznych specjalistycznych firm audio oferujących także amplitunery kina domowego, Arcam zbudował swoją reputację oferując produkty o wyśmienitych parametrach technicznych ale i doskonałym brzmieniu w zastosowaniach audio. AVR550 to, ujmując rzecz najprościej jak się da, najlepszy amplituner w historii firmy Arcam.

9 990,00 zł
Brutto
Ilość

Amplituner sieciowy Arcam AVR550

Jako jedna z nielicznych specjalistycznych firm audio oferujących także amplitunery kina domowego, Arcam zbudował swoją reputację oferując produkty o wyśmienitych parametrach technicznych ale i doskonałym brzmieniu w zastosowaniach audio. AVR550 to, ujmując rzecz najprościej jak się da, najlepszy amplituner w historii firmy Arcam.

Nasze amplitunery oferujące zdecydowanie wyższą jakość brzmienia niż jakiekolwiek inne konkurencyjne produkty na rynku, w pełni zasługują na miano produktów audiofilskich. Czując się równie dobrze w prezentacji wielokanałowej jak i stereofonicznej nasze nowe modele oferują najwyższy poziom realizmu zarówno w czasie projekcji filmowych blockbusterów jak i Waszych ulubionych koncertów muzycznych. By zaoferować jeszcze wyższą jakość prezentacji w nowym modelu AVR550 zastosowaliśmy najnowszy system korekcji akustyki pomieszczenia od Dirac Research. Dirac Live daje możliwość szybkiego i dokładnego zoptymalizowania brzmienia systemu w dowolnym pomieszczeniu. Rozwiązane zostają w ten sposób problemy z niesprzyjającą akustyką, niedogodnym ustawieniem kolumn itp.
Dolby Atmos razem z legendarną technologią wzmacniaczy Arcam tworzy wciągającą, otaczającą słuchacza ze wszystkich stron prezentację. Dolby Atmos zapewnia doskonałą rozrywkę i wyjątkowe doświadczenia zarówno w czasie odsłuchu muzyki, oglądania filmów, programów telewizyjnych jak i grania w ulubione gry video. Zarówno sekcje video jak i audio zaprojektowano wykorzystując najnowsze rozwiązania, zachowując także możliwość zintegrowania przyszłych, dziś jeszcze niedostępnych rozwiązań. Urządzenia wyposażono także w HDMI2.0a z HDCP2.2 4K “Ultra HD” oraz możliwość odtwarzania video w 3D. Zintegrowany tuner obsługuje radio FM / DAB / DAB+ (w zależności od dostępności na danym rynku). Dzięki połączeniu sieciowemu możliwe jest także korzystanie z tysięcy stacji internetowych, oraz serwerów UPnP. Port USB umożliwia korzystanie z zewnętrznych nośników danych.
Urządzeniem można sterować poprzez sieć Ethernet, co z kolei umożliwia jego pełną integrację z systemami inteligentnego budynku. Wejścia: RS232, 12V triggery oraz tradycyjne sterowanie podczerwienią są również dostępne.

Najważniejsze cechy:
- Dekoder Dolby Atmos 7.1.4
- Kompatybilność z 4K (UHD) HDMI2.0a z HDCP2.2
- 7 wejść HDMI, 3 wyjścia HDMI, kompatybilne z ARC
- System korekcji akustyki pomieszczenia Dirac Live
- Obsługa Spotify Connect
- Końcówki mocy w klasie G (dotyczy AVR850)
- Zasilanie dla akcesoriów rSeries
- Port Ethernet, RS232, zdalne sterowanie
- Darmowe aplikacje: UPnP Free MusicLife iOS oraz aplikacja sterująca

Specyfikacja techniczna:
- Moc przy wysterowaniu 2 kanałów, 20Hz -20kHz, <0.02% THD - 110W
- Moc przy wysterowaniu 2 kanałów, 1kHz, 0.2% THD - 125W
- Moc przy wysterowaniu 7 kanałów, 1kHz, 0.2% THD - 90W Szumy i przydźwięk (A-ważone) - <0.15mV
- Pasmo przenoszenia - 20Hz—20kHz ± 0.1dB
- Wejścia Video: HDMI - x7, 1 kompatybilne z MHL
- Wyjścia Video: HDMI - Z1 x2 (kompatybilne z ARC), Z2 x1
- Wejścia Audio: HDMI - x7, Coax SPDIF - x4, Toslink - x2, RCA x6, 3.5mm, USB, Ethernet, radio internetowe, ARC
- Wyjście Pre-amp 7.1.4 - 12x RCA Wyjście Zone 2 - RCA
- Radio Tuner: FM / DAB / DAB+ (na rynkach, na których serwis DAB+ jest dostępny)
- Wspierane tryby Surround: Dolby Atmos, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio, DTS-ES 6.1 Discrete, DTS- ES 6.1 Matrix, DTS 5.1
- 2 x Trigger 12V
- IR in x2
- 1 x zasilacz 6V rSeries
- Zużycie prądu (max) - 1.5kW
- Zużycie prądu (w trybie standby) - <0.5W
- Wymiary: S x G (z terminalami głośnikowymi) x W (razem z nóżkami) - 433 x 425 x 171mm
- Waga (netto) - 15.5kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Arcam objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

AVR550
10 Przedmioty

Specyficzne kody